Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w parodii Eurowizji. "Zaśpiewał" przebój Adele

Znany z "Pięćdziesięciu twarzy Greya" Jamie Dornan zgodził się wziąć udział w charytatywnym show organizowanym przez Comic Relief. W trakcie skeczu parodiującego Eurowizję "zaśpiewał" przebój Adele. Aktor nie był jednak jedyną gwiazdą, która w nim wystąpiła.

Brytyjska organizacja charytatywna Comic Relief od lat 80. organizuje Dzień Czerwonego Nosa. Przypomina on nieco finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwieńczeniem zbiórek na pomoc potrzebującym z Wielkiej Brytanii i Afryki jest wielkie show transmitowane w telewizji BBC. W jego trakcie gwiazdy i znane postacie kultury występują w nietypowych i często zabawnych rolach. Tak było i tym razem, gdy podczas finału zaprezentowano m.in. skecze nawiązujące do brytyjskiego serialu "The Traitors" i... Konkursu Piosenki Eurowizji. Gwiazdą tego ostatniego był m.in. Jamie Dornan, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki występowi w filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Aktor "zaśpiewał" w skeczu przebój Adele.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co zrobić, by wygrać Eurowizję? Analizujemy sympatie widzów na podstawie przykładów z zeszłych lat

Jamie Dornan i Gordon Ramsay w "przesłuchaniach" do Eurowizji. Co zaprezentowali?

Skecze prezentowane przez brytyjskie gwiazdy podczas Red Nose Day (Dnia Czerwonego Nosa) często nawiązują do popularnych na wyspach seriali, ale też wydarzeń politycznych i kulturalnych. W 2023 roku to w Wielkiej Brytanii zorganizowana zostanie Eurowizja, na tematykę jednego ze skeczy wybrano więc właśnie konkurs piosenki. Do udziału w parodii przesłuchań zaproszono m.in. znanego z komentowania Eurowizji Grahama Nortona, Jamiego Dornana, Sama Rydera, który w 2022 roku reprezentował Wielką Brytanię w konkursie, piosenkarkę Lulu i… Gordona Ramsaya. Co zaprezentowali uczestnicy?

Wujek Samo Zło, czyli Maciej Gnatowski Kiedyś był gwiazdą rapu. Dziś jest ekspertem w TVP Info

Gwiazda "50 twarzy Greya" w parodii Eurowizji. "Zaśpiewał" hit Adele

Najsłynniejszy restaurator najprawdopodobniej postanowił zaprezentować graną na flecie wyliczankę "Panie Janie". Jednak w dźwiękach, które Gordon Ramsay wydobywał z instrumentu, trudno dosłyszeć znaną melodię.

Jamie Dornan z kolei postawił na dość oryginalne wykonanie hitu Adele, "Someone like you". Irlandzki aktor "zaśpiewał" piosenkę na kartonowych planszach, ponieważ "stracił głos". Występ nie zrobił wrażenia na jurorach.

 

Evanescence Evanescence zagrają koncert w Polsce. Ile kosztują bilety?

Więcej o: