Ile wokalistek miał zespół Ich Troje? Możecie sobie nie zdawać sprawy z tego, ile naprawdę ich było

Co robić, kiedy zabraknie jednego z zawodników, a reszta zespołu chce grać dalej? Jedni szukają na castingach, inni w programach tv, a jeszcze inny z tyłu sceny.

Czasem poszczególni członkowie chcą skupić się na solowej karierze, często dochodzi do kłótni i sprzeczek, a czasem niestety ktoś umiera. Przypominamy kilka zespołów, w których doszło do znaczących zmian w składzie.

Zobacz wideo Najnowszy odcinek POPkultury

Więcej o premierach? Nie ma sprawy

  • Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka (w tej roli oczywiście Keanu Reeves) przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego to nic nowego. To, co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki. W Filmie "John Wick 4" zobaczymy m.in. Lance'a Reddicka, który niestety zmarł w marcu tego roku w wieku 60 lat.
  • W składającym się z dziesięciu odcinków czwartym sezonie "Sukcesji" sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco zbliża się wielkimi krokami. Perspektywa transakcji z wizjonerem technologicznym Lukasem Matssonem wywołuje niepokój i podziały w rodzinie Royów. Bohaterowie zastanawiają się, jak będzie wyglądać ich przyszłość po sfinalizowaniu umowy. Trzy pierwsze sezony produkcji HBO zebrały 48 nominacji do nagród Emmy i zwyciężyły w 13 kategoriach, w tym za Najlepszy serial dramatyczny (drugi i trzeci sezon). Drugi sezon, którego premiera miała miejsce w październiku 2021, zdobył nagrodę SAG w kategorii Obsada serialu dramatycznego. 
  • "Miłość jest ślepa" ("Love is blind") to reality show Netfliksa, nazywany przez twórców "eksperymentem socjologicznym". Samorne kobiety i mężczyźni szukają w programie miłości i zaręczają się, zanim się zobaczą. Prowadzącymi jest małżeństwo Nick i Vanessa Lachey.
  • Martin Gore mówi o "Memento Mori":
Pracę nad tym projektem rozpoczęliśmy na początku pandemii, jego tematyka była bezpośrednio inspirowana tamtym czasem. Po odejściu Fletcha postanowiliśmy kontynuować, ponieważ jesteśmy pewni, że właśnie tego by chciał, a to naprawdę nadało projektowi dodatkowego znaczenia.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dave Gahan dodaje: Fletch pokochałby ten album. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby wkrótce się nim z wami podzielić i zaprezentować go na żywo na nadchodzących koncertach.

Więcej o: