Wyprzedał trasę w 24 godziny. Jann wyrusza na pierwsze koncerty

Ku zadowoleniu wielu fanów już wkrótce rozpocznie się trasa koncertowa Janna, czyli Jana Rozmanowskiego, który z utworem "Gladiator" był uczestnikiem eliminacji do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Choć wygrał w głosowaniu widzów, ostatecznie zajął drugie miejsce. Przegrał z Blanką, co wzbudziło spore niezadowolenie wśród osób, którym Jann najlepiej przypadł do gustu oraz kontrowersje w odniesieniu do samego przebiegu eliminacji. Wygląda jednak na to, że paradoksalnie Jann wygrał znacznie więcej. Nie da się nie zauważyć, że kandydatura do Eurowizji przyniosła mu ogromny rozgłos i to na skalę światową. W bardzo krótkim czasie Jann zyskał wielką rzeszę fanów, których stale mu przybywa i zaczął podbijać notowania na Spotify, a liczba jego miesięcznych słuchaczy przekroczyła milion.

Zobacz wideo Blanka opowiedziała o relacji z Jannem

Wyprzedał trasę koncertową w 24 godziny

Będąc na fali Jann doskonale wykorzystuje swoją szansę na rozwinięcie kariery. Choć jest to jego pierwsza samodzielna trasa, na której wystąpi jako główny artysta, to zdobył już pierwsze doświadczenie w koncertowaniu, występując przed Ralphem Kamińskim dzięki temu, że obydwaj związani są z wytwórnią Fonobo. Po ogłoszeniu koncertów, które rozpoczynają się już w połowie kwietnia, wystarczyła zaledwie doba, aby wszystkie bilety na każdy koncert zostały wyprzedane. Zainteresowanie było tak ogromne, że gdy zostały dołożone dodatkowe pule biletów, zniknęły one tak samo szybko jak się pojawiły. W Warszawie ogłoszono drugi termin, a w pozostałych miastach wydarzenia musiały zostać przeniesione do większych lokali niż te, które wcześniej wybrano.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Daty koncertów:

  • 15.04. Warszawa, Praga Centrum
  • 16.04. Warszawa, Praga Centrum
  • 18.04. Poznań, Tama
  • 19.04. Gdańsk, B90
  • 26.04. Kraków, Kamienna12
  • 27.04. Wrocław, Stary Klasztor
Więcej o: