Vito Bambino i sanah znowu to zrobili! "Mustang" jest porywający

Vito Bambino już po raz trzeci śpiewa razem z sanah. Artyści najwyraźniej bardzo lubią ze sobą współpracować. W 2021 roku zaśpiewali wspólnie "Ale jazz!", a rok później wydali razem piosenkę "Oscar". Obie znalazły się na albumach artystki, a teraz Vito zaprosił ją do współpracy przy utworze "Mustang", który zapowiada jego najnowszy album zatytułowany "Pracownia".

Zespół Bitamina, którego Vito Bambino jest wokalistą powstał w 2005 roku, ale największy szczyt popularności formacji przypadł na 2017 rok, kiedy wydali album "Kawalerka". Trzy lata później na polską scenę muzyczną wdarła się sanah, która piosenką "Szampan" zaskarbiła sobie serca milionów słuchaczy.

Więcej informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Vito Bambino i sanah łączą siły po raz trzeci!

Rok później w styczniu artyści po raz pierwszy zaprezentowali swoje wspólne dzieło, czyli singiel "Ale jazz!", który zapowiadał drugi album młodej artystki. Piosenka szybko stała się bardzo popularna i śmiało można ją nazwać jednym z największych hitów 2021 roku. Wiele osób było zaskoczonym pojawieniem się Vito Bambino w takim utworze, ale dzięki "Ale Jazz!" artysta zyskał dużo większą rozpoznawalność.

Wokaliście spotkali się ponownie rok później i stworzyli razem piosenkę "Oscar", która trafiła na trzeci album sanah "Uczta", który składa się wyłącznie z duetów ze znanymi i uznanymi polskimi artystami. Teraz to Vito postanowił zaprosić swoją koleżankę po fachu do wystąpienia na jego nowym albumie "Pracownia" i razem prezentują singiel "Mustang".

Vito Bambino i sanah - Mustang

 

Ich najnowsza piosenka to to opowieść o mijaniu się, codziennym niezwracaniu uwagi na otoczenie. Nowej piosence towarzyszy teledysk, który wyreżyserował sam Vito. Przenosimy się do dawnych lat, do zadymionego Baru Kawowego, gdzie spotykamy dwie figlarne postaci – jego i ją. Mają do opowiedzenia jakąś historię. Pytanie tylko czy wydarzyła się ona naprawdę? Natomiast tak o nowym singlu wypowiada się sam Vito Bambino:

»Mustang« - opowieść o młodocianej sile i zapale do działań oraz skutkach ubocznych bycia niezauważonym. Nie mówię tu tylko i wyłącznie o byciu niewidzialnym w sensie fizycznym, ale przede wszystkim o naszych niewidzialnych, dla drugiej osoby, potrzebach. Tych najistotniejszych i fundamentalnych. To tyczy się wszelkich relacji międzyludzkich. Dodatkowo zauważyłem, iż osoby publiczne lub po prostu rozpoznawalne, a od niedawna niestety do tego, że grona muszę siebie liczyć (czy mi to pasi czy nie…), zmierzają się z kolejną płaszczyzną błędnego spostrzegania własnej osoby. Dopisuje się nam cechy i ideologie, których najzwyczajniej na świecie nie jesteśmy w stanie dźwignąć w rzeczywistości - zwłaszcza, że sylwetek naszej osobowości istnieje tyle ilu słuchaczy, czytelników lub widzów. Zatem: Dlaczego nie widzisz MNIE!? Pragnę zaznaczyć, że jako gospodarz PRACOWNI prosiłem gości o zaufanie, szczerość wobec mnie, a przede wszystkim dobrą zabawę w moim świecie. Jest mi niezmiernie miło podzielić się z Wami naszą wspólną podróżą z Zu (sanah). W showbiznesie wiele rzeczy dzieje się tylko z powodu potrzeb, którym towarzyszą kalkulacje… raz rzadziej z potrzeb wewnętrznych bez wspomnianych podliczeń. Te pierwsze, jak może wiecie, mało mnie interesują. Wzrusza mnie fakt, iż ta cudowna kobieta w całym zamieszaniu wokół niej, znalazła zaufanie, czas i uśmiech dla starego kumpla. Dziękuję Zu. Brawo ty! Widzimy się.

Vito Bambino rozpoczął karierę solową w 2020 roku, kiedy wypuścił swój pierwszy singiel "Bunkrów Nie Ma". Ten utwór zapowiadał płytę "Poczekalnia". Trzy lata później artysta wraca z kolejną płytą "Pracownia", która premierę będzie miała 28 kwietnia 2023 roku. Album oprócz piosenki "Mustang" promują także single "Etna" i "Podpalmy to".

Vito Bambino - Etna

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: