Koncert sanah na PGE Narodowym. Bilety trafiły do sprzedaży. W najdroższej opcji degustacja win

Warszawa dołączyła jako trzecie miasto na liście zaplanowanej stadionowej trasy koncertowej sanah. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży. Artystka wystąpi na PGE Narodowym. Ile kosztują bilety na koncert sanah i kiedy się odbędzie?

Sanah należy do grona najpopularniejszych artystek w Polsce. Teraz wyśpiewała i spełniła swoje marzenie. Zaplanowała stadionową trasę koncertową Uczta nad Ucztami, której zwieńczeniem będzie występ na Stadionie Narodowym. Trasa to podsumowanie dokonań sanah z 2022 roku, a więc dwóch platynowych płyt i jednocześnie dwóch wcieleń artystycznych wokalistki.

Tym razem, w najszerszym gronie, odbiorcy wezmą udział w największej uczcie muzycznej, którą zgotuje nam najpopularniejsza polska artystka

- czytamy na stronie wydarzenia.

Więcej informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Majka Jeżowska o seksie przed koncertem, zdrowotnym aspekcie seksu i... Edycie Górniak

Sanah: koncerty 2023. Warszawa dołącza do Gdańska i Chorzowa

Trasa Uczta nad Ucztami to pierwsza taka seria występów, jaką zaplanowała sanah. Narodowy jest trzecim stadionem, na którym zagra artystka. Wcześniej ogłosiła koncerty na Stadionie Śląskim w Chorzowie (15 sierpnia) oraz na Polsat Plus Arena w Gdańsku (8 września koncert został wyprzedany).

Evanescence Evanescence zagrają koncert w Polsce. Ile kosztują bilety?

Koncert sanah 2023 - Stadion Narodowy. Kiedy się odbędzie?

Kiedy odbędzie się koncert sanah w Warszawie? Występ w stolicy zaplanowano na 22 września 2023 roku, a sprzedaż biletów właśnie ruszyła. Warto się pospieszyć, bilety na koncert sanah rozchodzą się bowiem jak świeże bułeczki.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska nagrodzona. Otrzymała prestiżowy medal

Ile kosztują bilety na koncert sanah? Warszawa to trzeci przystanek

Bilety można kupić na oficjalnej stronie trasy koncertowej, ucztanaducztami.pl. Ważną informacją jest jednak cena biletów. Ceny miejsc siedzących na trybuny zaczynają się od 99 zł (choć ta pula jest obecnie niedostępna). Fani mogą być spokojni, sanah nie zdecydowała się na sprzedaż biletów z samymi doznaniami dźwiękowymi. Jak przedstawia się cennik?

Miejsca siedzące:

  • Kategoria 4, I pula - 99 zł,
  • Kategoria 4, II pula - 129 zł,
  • Kategoria 4, III pula - 139 zł,
  • Kategoria 3, I pula - 179 zł,
  • Kategoria 3, II pula - 189 zł,
  • Kategoria 2, I pula - 229 zł,
  • Kategoria 2, II pula - 239 zł,
  • Kategoria 1, I pula - 279 zł,
  • Kategoria 1, II pula - 289 zł.

Miejsca stojące na płycie: od 149 zł do 169 zł.

Dla fanów dostępne są również miejsca premium. W pierwszej puli kosztują 499 zł, w trzeciej - 599 zł. Bilet ten upoważnia do udziału w evencie, wcześniejszego wejścia na teren koncertu oraz dostępu do cateringu, degustacji win i przekąsek.

Więcej o: