Mama braci Golec skończyła 84 lata. "Chyba należy się jej lajk". Fani są zachwyceni. "Pięknie wygląda"

Liderzy zespołu Golec uOrkiestra opublikowali na Instagramie fotografię ze swoją mamą. Irena Golec obchodziła 27 marca 2023 roku swoje 84. urodziny.

Bracia Paweł i Łukasz Golec to z pewnością jedni z najsławniejszych bliźniaków w Polsce. Artyści zadebiutowali na scenie muzycznej blisko 25 lat temu w zespole Golec uOrkiestra i do dziś cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy. Niedawno mama muzyków obchodziła 84. urodziny.

Zobacz wideo Edyta Golec o domu w Beskidzie. "Wymarzyłam go sobie".

Mama braci Golec świętuje urodziny. Irena Golec skończyła 84 lata

27 marca 2023 roku Irena Golec obchodziła swoje 84. urodziny. Z tej okazji liderzy zespołu Golec uOrkiestra opublikowali Instagramie fotografię ze swoją mamą, składając jej serdeczne życzenia i słowa uznania.

Nasza ukochana Mama Irena skończyła właśnie 84 lata. Każdego roku jesteśmy pełni podziwu za Jej siłę, optymizm i piękne serce! Chyba należy się Jej lajk

— napisali w opisie zdjęcia.

 

Pod wpisem natychmiast zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów, którzy nie szczędzili kobiecie komplementów i miłych słów.

Mama pięknie wygląda, niech się Wam wszystkim darzy, a szczęście co dzień na progu staje
Mama jest super
Ma pani wspaniałych synów i powód do dumy

— pisali fani. Do życzeń dla seniorki dołączyli również inni artyści, m.in. żona Łukasza, Edyta Golec, a także Halina Mlynkowa

Radości z Was wszystkich, zdrowia i samych dobrych chwil dla Mamy

— napisała wokalistka zespołu Brathanki.

Janusz Kłosiński Przez lata był ulubieńcem widzów. Poparł stan wojenny i został zdrajcą

Irena Golec debiutowała na rynku muzycznym. Mama popularnych muzyków wydała swoją płytę

Jak się okazuje, Irena Golec nie jest tylko mamą muzyków, ale sama również ma ogromny talent i umiejętności. Pod koniec 2019 roku, mając wówczas 80 lat, kobieta zadebiutowała na rynku fonograficznym. Jej pierwszy album składał się z ponad 25 wyjątkowych kompozycji, które dotychczas nie były publikowane ani znane szerszemu gronu słuchaczy. Wśród nich znalazły się m.in. nietypowe monologi, górskie ballady i śpiewki, a także różne ciekawe historie o zbójnikach z Beskidu Żywieckiego. Wiedzieliście o tym?

Więcej o: