W latach 80. jego hit nucili wszyscy. Teraz jest dyrektorem w katolickiej szkole

W drugiej połowie lat 80. Glenn Medeiros robił karierę jako wykonawca muzyki popularnej. Jego utwory podbijały listy przebojów na świecie, stając się prawdziwymi hitami wśród słuchaczy. Niespodziewanie młody wokalista porzucił show-biznes, znajdując sobie zajęcie w zupełnie innej branży.

Glenn Medeiros był objawieniem konkursu zorganizowanego przez lokalna radiową stację na Hawajach. Młody wokalista szybko podbił serca słuchaczy, zyskując tym samym rzesze wiernych fanów. Choć wszystko wskazywało na to, że zrobi międzynarodową karierę, po kilku latach działalności w branży, usunął się w cień.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Był gwiazdą muzyki popularnej. Po kilku latach sukcesów, zrezygnował z kariery

Glenn Medeiros debiutował na scenie muzycznej w drugiej połowie lat 80. Podczas konkursu organizowanego przez lokalną stację radiową na Hawajach wykonał cover utworu "Nothing’s Gonna Change My Love for You" z repertuaru George’a Bensona. Jego wersja hitu od razu przypadła do gustu słuchaczom, stając się początkiem obiecującej kariery.

 

16-latek zyskał grono wiernych fanów i już rok później na rynku fonograficznym ukazał się jego pierwszy album "Glenn Medeiros". Regularnie koncertował, nagrywał nowe piosenki i pracował w studio nad kolejnymi płytami. Pomimo sukcesów, niespodziewanie przerwał karierę i zniknął z show-biznesu. Scenę zastąpił pracą najpierw w szkole, a później w uniwersytecie.

Scenę zamienił na pracę w szkole. Zobaczcie, jak dziś wygląda niegdysiejszy idol nastolatek

Po zakończeniu kariery Glenn Medeiros objął stanowisko wicedyrektora w szkole parafialnej Maryknoll w Honolulu, gdzie również nauczał. W międzyczasie otrzymał posadę w prywatnym uniwersytecie marianistów, Chaminade University. W tym samym czasie postanowił również sam się kształcić, podejmując naukę na Uniwersytecie Południowej Kalifornii, gdzie w 2014 roku otrzymał tytuł doktora zarządzania i przywództwa edukacyjnego. Niedługo później został dyrektorem w katolickiej szkole dla chłopców w Honolulu.

 

Prywatnie Glenn Medeiros jest szczęśliwym mężem i ojcem. W 1996 roku poślubił Tammy, z którą doczekał się dwójki dzieci, syna Chorda i córki Lyric. Dziewczyna odziedziczyła po tacie talent i próbuje swoich sił jako wokalistka. Brała udział w amerykańskim "Idolu", a także udziela się w mediach jako tiktokerka. Jakiś czas temu opublikowała nagranie, na którym wystąpił również niegdysiejszy idol nastolatek. Fani nie mogli uwierzyć, że to naprawdę on. 

'Nothing’s Gonna Change My Love for You' jest nadal na mojej playliście!
Jego piosenka jest wciąż jedną z pięciu najpiękniejszych miłosnych piosenek wszechczasów
Miałam wszystkie jego albumy i plakaty. Jak dobrze znowu go widzieć
Musimy usłyszeć znowu, jak śpiewa!

— pisali zachwyceni internauci. Choć od czasu zakończenia kariery Glenn bardzo się zmienił, to fani wciąż pamiętają jego utwory.

Więcej o: