Malik Montana tańczy na blacie w McDonaldzie. "Pokory, szacunku i honoru nie da się kupić"

Budzący wiele kontrowersji raper Malik Montana ostatnio wydał piąty album studyjny "Adwokat Diabła". Po jego premierze śmiało stwierdził, że potrzebuje nowych hejterów. Wygląda na to, że postanowił ich szukać w absurdalny sposób. Opublikował na TikToku nagranie, na którym skacze po ladzie w restauracji McDonald's i lekceważy jej pracowników. Komentarze są bezlitosne.

Malik Montana to polsko-niemiecki raper, który od lat jest jednym z najpopularniejszych artystów na rodzimej scenie rapowej. Duży rozgłos zyskuje dzięki częstym kontrowersjom z jego udziałem. Raper bardzo często lubi prowokować i zawsze jego zdanie musi być ostatnie. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Malik od dawna wzbudza liczne kontrowersje

W kwietniu 2020 roku, jedna z aktywistek klimatycznych Oliwia Trybus skrytykowała jego muzykę na TikToku. Na nagraniu leżała w wannie pełnej piany. Artysta zareagował na tę opinię w obrzydliwy sposób. Udostępnił nagranie dziewczyny na swoim profilu z własnym komentarzem: "Czy ja tylko widzę ładną, mokrą kobietę, która mówi »robię wszystko, byleby tylko jak najszybciej?«", a następnie opublikował serię memów i gifów o kontekście seksualnym.

Policja przeszukuje dom Afromana Przeszukali mu dom, wyśmiał to w teledyskach. Policjanci pozwali rapera

Dziewczyna odpowiedziała, nazywając go otwarcie seksistą, co jeszcze bardziej go podburzyło. Opublikował zdjęcie aktywistki z wakacji, komentując je w rasistowski sposób, a później stworzył hasztag #feminizmw2020tochorobapsychiczna, narzekając, że dostaje mnóstwo gróźb od "feministek i jakichś zniewieściałych typów", którzy mieli też atakować jego fanów. 

Malik szuka hejterów, przeszkadzając pracownikom McDonald'sa

Jednakże powyższa sytuacja, to tylko jedna z wielu, podczas której raper zachował się niewłaściwie. W ostatnim czasie po premierze płyty "Adwokat Diabła" doszedł do wniosku, że stracił wszystkich hejterów, ponieważ teraz stali się jego fanami. Musiało go to zmartwić i zapewne dlatego postanowił umieścić szokujące nagranie na TikToku, na którym wchodzi na blat w restauracji McDonald's i zaczyna tańczyć. 

Obserwując twarze pracowników baru szybkiej obsługi, można dojść do wniosku, że "widowisko" nie było planowane. Pod filmikiem można znaleźć wiele komentarzy oddanych fanów artysty, którzy "śmieszkują" razem z nim i nazywają go "szefem", ale przeważa jednak narracja potępiająca jego zachowanie:

Umyłeś im później chociaż ten blat?
Nikomu nie odwala od pieniędzy. Tymczasem Malik:...
To jest dobry przykład, że pokory, szacunku i honoru nie da się kupić
W którym momencie miałam zacząć się śmiać?
Wszystko spoko, ale nie pomyślałeś, że mogłeś coś zepsuć? Albo, że tak słabo jest wchodzić z butami na blat? No nie wiem....

Taylor Hawkins Chciał "żyć szybko i umrzeć młodo". Zmienił zdanie, gdy przedawkował

Malik Montana jednak, jak zawsze nie przejmuje się krytyką. W komentarzach odpowiada na niektóre komentarze, a nagranie obejrzało już ponad 2,5 miliona użytkowników, z czego na pewno jest zadowolony. Swoją drogą nie jest to pierwszy filmik rapera, kiedy nie szanuje pracy innych ludzi. W styczniu opublikował na TikToku filmik, na którym wszedł do sklepu na stacji benzynowej z plikiem banknotów, po czym wyrwał pracownikowi mopa i zaczął "myć" podłogę. Wideo zostało odtworzone ponad trzy miliony razy.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: