Oto nowa podopieczna Donatana. Jej muzykę "poczuł w jajach". Będzie drugą Cleo?

Nie da się ukryć, że Donatan przyczynił się do sukcesu kilku cenionych polskich artystów, w tym Cleo, która dzięki jego pomocy zaistniała w branży muzycznej. Teraz producent rozpoczął współpracę z kolejną wokalistką. Kim jest jego nowa podopieczna?

Donatan od wielu już lat funkcjonuje w branży muzycznej, nie tylko jako ceniony inżynier dźwięku, lecz przede wszystkim producent. Teraz poinformował fanów o rozpoczęciu współpracy z kolejną wokalistką, którą zamierza uczynić gwiazdą. Jego nowa podopieczna dopiero stawia pierwsze kroki na scenie.

Zobacz wideo Cleo o Eurowizji. Jak ocenia występ Blanki i jak wspomina swój występ z Donatanem?

Dekadę temu wypromował Cleo. Donatan może się pochwalić wieloma sukcesami

Donatan ma niezachwianą pozycję w branży muzycznej. Producent może się pochwalić współpracą z wieloma polskimi artystami, m.in. Pezetem, Małolatem czy Paluchem. Zasłynął za sprawą albumu "Równonoc" będącego połączeniem rapu z muzyką słowiańską. Jednak jego dotychczas największym sukcesem były wypromowanie Cleo, którą wziął pod swoje skrzydła dekadę temu. Wspólnie stworzyli debiutancką płytę wokalistki "Hiper/Chimera", a później prezentowali Polskę podczas Eurowizji 2014, co uczyniło z piosenkarki jedną z największych gwiazd w Polsce.

Nowa podopieczna Donatana. Kim jest Nia Ross?

Producent rozpoczął właśnie współpracę z nową wokalistką, o czym poinformował fanów za pomocą mediów społecznościowych. Nia Ross dopiero stawia swoje pierwsze kroki na scenie, a jedyny utwór, który może poświadczyć o jej umiejętnościach, to cover piosenki "I'm Gonna Lose You" z repertuaru Meghan Trainor, którą opublikowała na Instagramie. Donatan jest przekonany o jej wszechstronnym talencie i umiejętnościach wokalnych, dlatego postanowił pomóc jej rozwinąć skrzydła.

Oto twórczyni, której muzykę poczułem w jajach! Dostanie ode mnie wsparcie, pomoc produkcyjną, pieniądze na start i wszystko, w czym mogę pomóc. Wierzę w nią, dawno nie słyszałem tak wszechstronnej twórczyni

— ogłosił producent na swoim profilu na Facebook’u. Jesteście ciekawi efektów ich współpracy?

Więcej o: