Grzegorz Skawiński z bujną czupryną? Nagranie podbija sieć. "Myślałem, że to makaron z zupek chińskich"

Grzegorz Skawiński zaskoczył fanów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował reklamę szamponu na porost włosów i pochwalił się bujną czupryną, którą zapewnił mu produkt. Nagranie zachwyciło internautów, stając się hitem w sieci.

Na oficjalnym profilu Grzegorza Skawińskiego na Instagramie pojawiło się osobliwe nagranie. Muzyk zaprezentował swoim fanom produkt, który zupełnie odmienił jego dotychczasowy image. Jesteście ciekawi, jak wygląda artysta z burzą loków na głowie?

Zobacz wideo Syn Steczkowskiej nawiązał tajemniczą współpracę z Grzegorzem Skawińskim: Chodzi o utwór "Nasze randez-vous"

Zasłynął jako członek zespołu Kombi. Na swoim koncie ma wiele sukcesów

Grzegorz Skawiński, znany również pod pseudonimem Skawa, od ponad 40 lat podbija polską scenę muzyczną. Nie tylko śpiewa, ale również komponuje utwory, pisze teksty i pełni funkcję producenta. Przez lata kariery występował z wieloma różnymi zespołami, lecz największą popularność zyskał jako członek grupy Kombi, którego kontynuacją jest formacja Kombii, z którą wciąż jest zawodowo związany. Jako solowy wykonawca nagrał trzy albumy, lecz nie cieszyły się one tak dużym zainteresowaniem, jak płyty, które stworzył w kolaboracji z innymi muzykami. Cechami charakterystycznymi wizerunku Skawińskiego od zawsze były okulary, zwykle z ciemnymi szkłami oraz fryzura, a właściwie jej brak. 

Skawiński z bujną czupryną? Nagranie muzyka stało się hitem w sieci

Kilka dni temu artysta opublikował w sieci nagranie, prezentując efekty działania szamponu na porost włosów, który zagwarantował mu bujną czuprynę. — Szampon na porost włosów Kombii. Po jego użyciu włosy będą mocne, gładkie, puszyste. Ale przeczytaj najpierw ulotkę, skonsultuj się z farmaceutą... albo z psychiatrą — zasugerował w filmiku opublikowanym na Instagramie. Okazało się, że ta "burza loków" to tak naprawdę nie nowa fryzura muzyka, a jedynie... primaaprilisowy żart.

 

Fani nie kryli zachwytu tym dowcipem. Docenili nie tylko pomysłowość Skawińskiego, ale również jego dystans do siebie i poczucie humoru, dając temu wyraz w komentarzach pozostawionych pod wpisem.

Jak ktoś ma ładne włosy, to wcale nie musi mieć ich dużo
Myślałem, że to makaron z zupek chińskich na głowie
Jaki ładny przedziałek
Nie wiem, czym bardziej jestem zachwycony, loczkiem czy kolorem

— pisali internauci. 

Więcej o: