Zwycięzca "Mam Talent" trafił do szpitala. "Przeszedłem pilny zabieg"

Znany z programu "Mam Talent" wokalista Marcelito Pomoy trafił do szpitala. Wiadomość przekazał fanom za pomocą mediów społecznościowych, jednocześnie informując, że przygotowuje się do zabiegu. Teraz wyjaśnił powody nagłej hospitalizacji.

Marcelito Pomoy trafił do szpitala. Wokalista i uczestnik programu "Mam Talent" po licznych komentarzach zaniepokojonych fanów, postanowił zabrać głos w sprawie i wyjaśnić powody nagłej hospitalizacji. Jaki jest obecnie stan jego zdrowia? 

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Zasłynął w programie "Mam Talent". Wygrał, zyskując rzesze wiernych fanów

W 2011 roku Marcelito Pomoy pojawił się w filipińskiej edycji programu "Mam Talent". Jego wokalne umiejętności zachwyciły zarówno jurorów, jak i widzów, doprowadzając go do zwycięstwa. W telewizji pojawił się ponownie w 2020 roku jako uczestnik specjalnej edycji amerykańskiej wersji talent show. Od tamtej pory piosenkarz cieszy się ogromną popularnością, mając rzesze oddanych słuchaczy. Kilka dni temu fanów zaniepokoiły wieści dotyczące stanu zdrowia Pomoy.

4 kwietnia 2023 roku gwiazdor opublikował w sieci fotografię ze szpitala, którą opatrzył jedynie emotikonami sugerującymi prośbę o modlitwę. Fani byli zaniepokojeni, czemu dali wyraz w komentarzach opublikowanych pod wpisem. 

Czy ktoś może nas poinformować o stanie zdrowia Marcelito?
Co się stało?
Wracaj szybko do zdrowia. Modlę się za ciebie

— dopytywali internauci. Na odpowiedź nie musieli jednak długo czekać.

 

Marcelito Pomoy trafił do szpitala. Wokalista wyjawił powody hospitalizacji

Po wielu komentarzach, które pojawiły się pod wpisem Pomoy ze szpitala, wokalista opublikował krótkie wyjaśnienia. Przede wszystkim podziękował fanom za wszystkie wiadomości i wsparcie, a także poinformował, że czuje się znacznie lepiej. Okazało się, że powodem nagłej hospitalizacji były kamienie nerkowe. Jego stan okazał się na tyle poważny, że wymagał nagłego zabiegu falami uderzeniowymi.

 
Dziękuję za wszystkie wiadomości. Czuję się lepiej. Przeszedłem pilny zabieg falami uderzeniowymi z powodu kamieni nerkowych. Mam nadzieję, że reszta zostanie usunięta bez potrzeby kolejnego zabiegu. Bardzo wam wszystkim dziękuję. Kocham was

— napisał Marcelito Pomoy w oświadczeniu. Fani artysty odetchnęli z ulgą. W komentarzach sugerowali mu jedzenie żurawiny oraz sok z jabłek, które mają właściwości niwelujące dolegliwości wiązane z tym problemem. Podkreślali również nieustanną modlitwę o jego szybki powrót do zdrowia.

Więcej o: