Męskie Granie 2023. Jest data przedsprzedaży biletów - to już niedługo

Męskie Granie 2023 roku to będzie już 14. edycja popularnej imprezy muzycznej i tak się składa, że w jej ramach odbędzie się także 14 koncertów w siedmiu różnych polskich miastach. Festiwalowa trasa ruszy 16 czerwca w Szczecinie, potem zawita do Poznania, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i tradycyjnie zakończy się w Żywcu. Organizator poinformował, kiedy będzie można kupić bilety.

Męskie Granie 2023 odbędzie się w dwudniowej formule - w każdym z siedmiu miast odbędą się w dwa różne koncerty. Tak jak w 2022 roku rozplanowano je na piątki i soboty. Każdego dnia będzie prezentowany odmienny program, a organizatorzy już zapowiadają nowy format na zakończenie piątkowych występów i już obiecują nam nowości, debiuty oraz nieoczekiwane połączenia muzyczne. W soboty będzie występować Męskie Granie Orkiestra 2023, której skład poznamy w maju.

Zobacz wideo Męskie Granie 2020. Relacja z koncertu

Kiedy rusza przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2023? Ile kosztują bilety

Zazwyczaj bilety na Męskie Granie rozchodzą się w błyskawicznym tempie, więc w przypadku tej trasy konieczny jest refleks. Jako pierwsi szansę na zakup wejściówek będą mieli klienci Allegro Smart - dla nich uruchomiona zostanie przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2023 już w środę 12 kwietnia.

Przedsprzedaż biletów na Męskie Granie dla użytkowników Allegro zacznie się o 12 w południe i teoretycznie potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli, co może nastąpić znacznie wcześniej. Skorzystać z niej będą mogli wyłącznie posiadacze usługi Allegro Smart!, Smart!, Student i Smart! na start! - bilety będą dostępne na tej stronie. Po kliknięciu w baner z napisem "Kup bilet" zostaniemy przekierowani do formularza sprzedaży serwisu eBilet.pl.

Otwarta przedsprzedaż wejściówek dla wszystkich chętnych zacznie się już następnego dnia - to jest 13 kwietnia. Bilety na Męskie Granie 2023 będzie można kupić tylko na stronie eBilet.pl, także od godziny 12. Zarówno 12 i 13 kwietnia płacić będzie można tylko za pomocą BLIKA.

Materiały promocyjne Męskiego Grania 2023

Ponieważ w każdym z miast zaplanowano dwa dni koncertowe z różnymi składami grających artystów, będzie można kupić wejściówki na pojedyncze koncerty lub zbiorcze karnety. Cena biletu za jeden dzień to 239 zł, a dwudniowe karnety to koszt 419 zł. Na jeden koncert jeden klient będzie mógł kupić maksymalnie cztery bilety.

Męskie Granie 2023? Rozpiska trasy

Pierwszy koncert w ramach trasy Męskie Granie 2023 odbędzie się 16 czerwca w Szczecinie. 23 czerwca zacznie się impreza w Poznaniu, a w Warszawie 7 lipca. Gdańsk będzie się bawić od 21 lipca, a Kraków już 4 sierpnia. 11 sierpnia to termin wyznaczony dla Wrocławia, a finałowa odsłona rozpocznie się 25 sierpnia w Żywcu.

  • 16-17 czerwca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
  • 23-24 czerwca – Poznań, Park Cytadela
  • 7-8 lipca – Warszawa, Służewiec
  • 21-22 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 4-5 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 11-12 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
  • 25-26 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem
Więcej o: