W latach 90. była królową disco polo. Teraz wraca z nową wersją swojego największego hitu

Shazza przez wiele lat była królową muzyki disco polo, a utwory jej autorstwa stawały się prawdziwymi hitami. Choć wokalistka lata świetności ma już za sobą, to teraz powraca z nową wersją swojego największego przeboju "Egipskie noce". Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazda.

W latach 90. Marlena Magdalena Pańkowska była jedną z największych gwiazd muzyki w Polsce. Wokalistka występująca pod pseudonimem Shazza podbijała serca słuchaczy, a jej utwory stawały się hitami. Zobaczcie, jak dziś wygląda królowa disco polo.

Więcej przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakubik: Dostałem od Smarzowskiego najbardziej oryginalną propozycję pod słońcem

Shazza zrobiła zawrotną karierę. Jej utwory podbijały listy przebojów

Shazza swoje pierwsze kroki na scenie stawiała pod koniec lat 80. w zespole Toy Boys, w którym grała na keyboardzie i śpiewała w chórkach. Po zakończeniu trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, zdecydowała się rozpocząć solową karierę. Jej debiutancka kaseta "Sex Appeal" ukazała się w 1993 roku, lecz początkowo była dostępna wyłącznie dla amerykańskiej Polonii. Dopiero po pozytywnym odbiorze zdecydowano się wpuścić ją również na rodzimy rynek. W tym samym roku ukazał się jej kolejny album "Jambalaya Mix", który lansowała takimi utworami jak "Jesteś moim ideałem" czy "Mała Pigi".

Przełom w jej karierze nastąpił w 1995 roku, gdy wypuściła trzeci w swoim dorobku album "Baiao Bongo", który promowała odświeżoną wersją utworu Natalii Zylskiej. Piosenka od razu przypadła do gustu słuchaczom, stając się ogromnym hitem, a Shazzę okrzyknięto królową disco polo. Niedługo później wydała płytę "Egipskie noce", która również okazała się sukcesem, pokrywając się podwójną platyną. Tytułowy utwór oraz piosenka "Bierz, co chcesz" to największe przeboje w karierze wokalistki.

Shazza wraca z odświeżoną wersją "Egispkich nocy". Zobaczcie, jak wygląda

Choć Shazza lata swojej największej świetności ma już dawno za sobą, to wielu wciąż pamięta jej hity i darzy ją sympatią. Wokalistka co prawda usunęła się w cień, lecz nie przestała działać muzycznie. Teraz postanowiła zrobić niespodziankę swoim najwierniejszym słuchaczom i wypuściła odświeżoną wersję piosenki "Egipskie noce", która była jednym z największych hitów w jej karierze. Fani zachwycają się nie tylko piosenką czy teledyskiem, ale i wyglądem artystki, która 29 maja 2023 roku będzie obchodzić swoje 56. urodziny. Pod nagraniem opublikowanym na YouTube posypały się przychylne komentarze. 

 
Pani Magda wygląda olśniewająco, a strój prawie taki sam jak w oryginalnym teledysku
Bardzo fajna nowa wersja sztandarowego hitu Shazzy. Super klip, bardzo przyjemnie się go ogląda i słucha
Wspaniały teledysk i nowa wersja mega przeboju. Niesamowity wokal i fantastyczne efekty

— pisali zachwyceni internauci. 

Więcej o: