Ogromne kolejki przed spotkaniem z sanah. Wszystko przez "Marcepan"

Sanah już od dawna zapowiadała, że wypuści studyjną wersję piosenki "Marcepan". Teraz artystka w końcu postanowiła zrealizować obietnicę i to w wielkim stylu. Zanim oficjalnie udostępniono utwór, zorganizowała premierę, na którą zaprosiła swoich najwierniejszych słuchaczy.

W warszawskim kinie Luna odbył się przedpremierowy pokaz nowej piosenki sanah. Wydarzenie zgromadziło rzesze wiernych fanów, którzy już od wczesnych godzin porannych cierpliwie czekali w kolejce, by móc posłuchać utworu "Marcepan" i porozmawiać z idolką.

Zobacz wideo Popkultura odc. 77

Sanah spełniła marzenie wielu fanów. Takiego wydarzenia jeszcze nie było

Podczas premiery piosenki "Marcepan" fani mieli okazję zadać wokalistce kilka pytań. Wokół sanah zgromadził się tłum zainteresowany nie tylko zdjęciem, ale i rozmową z idolką. Najpierw gwiazda pokazywała na scenie choreografię z teledysku, chcąc, by fani naśladowali jej ruchy. Później odbyły się rozmowy, w trakcie których wyjawiła, jakie ma zawodowe plany na najbliższą przyszłość. Odniosła się również do licznych pytań dotyczących jej nowej płyty. Artystka wyznała, że album na pewno nie pojawi się przed trasą "Uczta nad ucztami", która rozpocznie się w połowie sierpnia, a skończy pod koniec września 2023 roku.

W teledysku do piosenki "Marcepan" sanah wyraźnie zainspirowała się jedną z największych gwiazd hollywoodzkiego kina, czyli Marilyn Monroe. Artystka wystąpiła w stroju wzorowanym na kreacji, którą miała na sobie aktorka w jednej ze scen kultowego filmu Howarda Hawksa "Mężczyźni wolą blondynki". Każdy moment przedstawiony w klipie jest nawiązaniem do innego okresu w życiu wokalistki.

Sanah podbija polski rynek muzyczny. Wokalistka wystąpi na koncertach stadionowych

Na polskiej scenie muzycznej nie ma drugiej takiej artystki jak sanah. Wokalistka szturmem weszła do showbiznesu, podbijając serca słuchaczy. W październiku 2019 roku ukazał się jej pierwszy minialbum  "ja na imię niewidzialna mam", który znalazł się na trzeciej pozycji listy sprzedaży OLiS. Z kolei w maju 2020 roku artystka zadebiutowała na rynku fonograficznym pełnowymiarową płytą "Królowa dram", która okazała się ogromnym sukcesem, a promujące jej single podbijały listy przebojów nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

 

Rok później do jej dyskografii dołączyła "Irenka", lecz prawdziwą furorę zrobiła w 2022 roku, wydając dwa krążki "Uczta" i "Sanah śpiewa poezje", które zdobyły status platynowych. O fenomenie wokalistki świadczy m.in. fakt, że jeszcze w 2023 roku jako pierwsza polska artystka wystąpi na koncertach stadionowych. "Uczta nad Ucztami" będzie zwieńczeniem jej dotychczasowych osiągnięć.

Więcej o: