"Idol". Katy Perry została wygwizdana na wizji. Teraz fani zarzucają jej hipokryzję

Zachowanie Katy Perry zdenerwowało publiczność amerykańskiego "Idola". Zasiadająca w jury programu piosenkarka surowo oceniła odważną kreację jednej z uczestniczek. Teraz widzowie wytykają jej hipokryzję.

Po reaktywacji amerykańskiej wersji programu "Idol", Katy Perry zasiadła w jury. Dotychczas wokalistka cieszyła się ogromną sympatią widzów, jednak tym razem jej zachowanie nie spodobało się publiczności, która na słowa gwiazdy zareagowała głośnymi gwizdami.

Zobacz wideo Ci muzycy zrobili karierę dzięki występowi w "Idolu"

Wokalistka słynie z odważnych kreacji. Teraz skrytykowała uczestniczkę "Idola" za strój

Katy Perry jest jedną z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop na świecie. Artystka niejednokrotnie zaskakiwała widzów swoimi nietuzinkowymi stylizacjami, zarówno podczas koncertów i publicznych wystąpień, jak i w teledyskach. Do historii przeszedł jej oryginalny stanik wyposażony w wyrzutnię do bitej śmietany. Mimo że gwiazda wiele razy szokowała fanów swoimi stylizacjami, to nie omieszkała skrytykować kreacji jednej z uczestniczek "Idola". Reakcja widzów była natychmiastowa.

Widzowie oburzeni zachowaniem Katy Perry. Wokalistka została wygwizdana

19 kwietnia 2023 roku wyemitowano odcinek amerykańskiego "Idola", w którym swoje umiejętności wokalne zaprezentowała grupa 26 najlepszych uczestników. Jedną z nich była Nutsa Buzaladze, która zaśpiewała piosenkę "Paris (Ooh La La)". Aspirująca piosenkarka wystąpiła w brokatowej sukience wykonanej z siatki, na którą zarzuciła skórzany bezrękawnik. Całość dopełniały również połyskujące, dopasowane kozaki. Tuż po występie, Katy Perry postanowiła ocenić jej stylizację. — Nutsa, za każdym razem, gdy pojawiasz się na scenie, wyglądasz tak, jakbyś bombardowała ją brokatem — stwierdziła surowo jurorka. — Słuchaj, wolałabym nie oglądać cię w tym brokatowym wdzianku. Wiem, że to jest niemiłe — dodała po chwili.

 

Publiczność szybko zareagowała na krytyczne słowa gwiazdy. Ku zaskoczeniu jurorów, w studio rozległo się głośne gwizdanie widzów. — Katy została w końcu wygwizdana — powiedział zaskoczony i jednocześnie podekscytowany Luke Bryan. Widać było, że wokalistka jest zdezorientowana i nieco zmieszana zaistniałą sytuacją. Szybko postanowiła ponownie zabrać głos i wytłumaczyć się ze swoich słow. — Mówię tylko, że chciałabym, żebyś nie odwracała uwagi od swojego talentu. Myślę, że chcielibyśmy, aby twój występ zaangażował nas i chwycił za serca. Ja chciałabym to zobaczyć. Myślę, że Ameryka również — próbowała się zrehabilitować Perry.

Gdy nagranie trafiło do sieci, na jurorkę spadła fala krytyki. Internauci zaczęli zarzucać jej hipokryzję, zwracając uwagę na jej liczne, dużo bardziej kontrowersyjne stroje. Inni z kolei twierdzili, że Perry widzi w Buzaladze konkurencję.

Katy Perry jest zazdrosna
Mówi osoba, która ubiera się gorzej
Nadszedł czas, abyśmy wszyscy zaczęli oceniać Katy Perry na podstawie jej muzyki. Miss nigdy nie zdobyła nagrody Grammy ani żadnej innej za swoją muzykę, ale próbuje oceniać ludzi na podstawie ich śpiewu
Katy Perry była jedną z najgorzej ubranych na gali Met, ubrana jak żyrandol, więc nie powinna się odzywać

— pisali wyraźnie oburzeni internauci, stając w obronie uczestniczki. 

Więcej o: