Ile zapłacimy za występ zespołu disco polo na weselu? Youtuber sprawdził stawki. "Koszty zabijają"

Dymitr Błaszczyk, który na YouTube prowadzi kanał "Sprawdzam jak", postanowił skontaktować się z popularnymi zespołami disco polo, by dowiedzieć się, ile kosztuje ich prywatny koncert na weselu. Stawki zaproponowane przez jeden z nich zaskakują.

Występy znanych artystów na przyjęciu weselnym stają się coraz popularniejsze, ale chętni na tego typu atrakcje muszą liczyć się ze sporym wydatkiem. Stawki poszczególnych artystów z nurtu muzyki disco polo postanowił sprawdzić popularny youtuber z kanału "Sprawdzam jak". Dymitr Błaszczyk zadzwonił m.in. do zespołu Boys czy Power Play.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo W "Disco Relax" odpalili bombę. Pojawiła się lista przebojów. Co było pierwszym numerem jeden?

Youtuber zadzwonił do zespołów disco polo. Chciał sprawdzić, ile kosztuje ich występ na weselu

Youtuber skontaktował się m.in. z przedstawicielem zespołu Boys. – Jeśli chodzi o event weselny, jest to około 35 minut, plus ewentualne bisy – przyznał menedżer zespołu. Bisy, jak sam podkreślił, to koncert życzeń, w którym pan młody prosi o wykonanie piosenki z dedykacją dla świeżo upieczonej małżonki. Ile kosztuje średnio półgodzinny występ Marcina Millera z zespołem? Taka atrakcja to koszt rzędu 40 tysięcy złotych. Do ceny należy jeszcze doliczyć nocleg dla czterech osób.

Za ile zespół Power Play zagra na weselu? Kwota i podejście zespołu zszokowały fanów

Dymitr Błaszczyk pytania o dokładne koszty i ewentualne terminy występu na weselu zadał też przedstawicielowi zespołu Power Play. – Koszty zabijają, trzeba szykować się na koszty rzędu 15 tys. zł. 50 min plus bisy – stwierdził menedżer. Zespół koncertuje około 50 minut plus bisy, dodatkowo robi sobie zdjęcia z fanami, podpisuje płyty i rozdaje autografy. Youtuber spytał o dodatkowe koszty. – My tutaj dostosujemy się do pana. Jeżeli pan będzie mógł czymś nas poczęstować, będziemy zaszczyceni. Pan powie 21:00, jesteśmy 21:00. Pan powie 22:00, jesteśmy 22:00. Pan tutaj rządzi – stwierdził przedstawiciel zespołu.

Zarówno youtuber, jak i fani w komentarzach zdawali się pozytywnie zaskoczeni postawą zespołu.

Jestem fotografem na weselach i powiem tak, Power Play jest świetnym zespołem na wesele. Kontakt z publiką, grają na żywo, rozmawiają z gośćmi, wszystko. Polecam serdecznie!
Jestem mile zaskoczony kwotą oraz całością rozmowy jak i usługą, która miałaby zostać wykonana.
 
Więcej o: