Czym zajmują się dzieci gwiazd disco polo? Nie wszyscy poszli w ślady znanych rodziców

Na koncertach przyciągają tłumy, ich piosenki na YouTube czy w serwisach streamingowych osiągają miliony odsłuchań. O tych gwiazdach disco polo słyszała większość Polaków, nawet jeśli nie jest to ich ulubiony gatunek muzyki. Czy dzieci muzyków poszły w ich ślady?

Zdarza się, że dzieci gwiazd idą w ich ślady i odnoszą podobne sukcesy. Nie wszyscy decydują się na podobną karierę, a zdarza się, że nawet popularność rodziców nie pomaga w osiągnięciu sukcesu. Czym zajmują się dzieci gwiazd disco polo? Ich zdjęcia znajdziecie w galerii.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zenek Martyniuk: Nie rozgraniczam gatunków muzycznych. Nagrywam piosenki, które wpadają w ucho

Dzieci Sławomira Świerzyńskiego poszły w ślady ojca. Założyły własny zespół

Sławomir Świerzyński ma trójkę dzieci: Nikolę, Damiana i Sebastiana. Przy okazji jubileuszu 40-lecia zespołu Bayer Full na scenie obok wokalisty pojawiła się Nikola. Jakiś czas temu okazało się, że cała trójka pociech "cesarza disco polo" poszła w ślady ojca. Przez jakiś czas robili chórki na koncertach Bayer Full. Od 2016 roku występują w zespole Baby Full. – Nazwa nie jest przypadkowa, chcieliśmy, aby nawiązywała do naszego pochodzenia – przyznała Nikola Świerzyńska-Dutkiewicz w rozmowie z "Na żywo".

Daniel Martyniuk nie schodził z pierwszych stron gazet. Dziś "naprawdę się ogarnął"

Daniel Martyniuk jest jedynym potomkiem Zenona i Danuty Martyniuków. O synu wokalisty zespołu Akcent zrobiło się głośno przede wszystkim dzięki licznym kontrowersjom. Publiczne pranie brudów po rozstaniu z żoną, kłótnie o alimenty za pośrednictwem mediów społecznościowych, używki, a jakiś czas temu nawet znieważenie sędzi po wyroku (otrzymał sześcioletni zakaz prowadzenia pojazdów) sprawiły, że młody Martyniuk nie znikał z pierwszych stron plotkarskich mediów. W 2021 roku Zenon Martyniuk przyznał, że jego syn wreszcie się zmienił. – Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko – wyznał muzyk w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Ku radości niektórych, Daniel Martyniuk w ostatnich miesiącach znacznie ograniczył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Usunął konto na Instagramie, wrócił do pracy jako marynarz, zaręczył się i przestał pojawiać się na łamach serwisów plotkarskich.

Joanna Kaczanowska, czyli Etna. Jej córka też próbowała swoich sił na scenie muzycznej

Joanna Kaczanowska, w branży muzyki tanecznej znana jako Etna, prywatnie jest mamą Izabelli. Córka artystki próbowała swoich sił na scenie jako Carmel, jednak bez większych sukcesów. Wypuściła tylko jeden singiel. Na co dzień pracuje w branży kosmetycznej, jest właścicielką salonu w Białymstoku.

 
Więcej o: