Łozo ujawnił treści wiadomości od swoich fanów. "Czułem się jak gość z Bravo"

Choć Łozo na kilka lat zrobił sobie przerwę od show-biznesu, to wciąż utrzymywał stały kontakt ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. W jednym z wywiadów wokalista zdradził, jakie otrzymuje od nich wiadomości. Ich treść dla wielu może być zaskoczeniem.

Wojciech Łozowski debiutował na polskiej scenie muzycznej pod pseudonimem Łozo w 2004 roku jako wokalista zespołu Afromental. Przez blisko 20 lat kariery doczekał się wielu wiernych fanów, którzy jak się okazuje, niejednokrotnie stawiali go w roli eksperta, nie tylko od muzyki. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska wpada na plan „The Voice" do Barona. Wiemy, co mu przywozi!

Łozo otrzymuje wiele wiadomości od fanów. Zdradził, jaka najczęściej jest ich treść

W wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl, Łozo zdradził, że już jako członek zespołu Afromental, cieszył się ogromną popularnością. To właśnie w tym czasie mógł liczyć na największe zainteresowanie kolorowej prasy i fanów. Często otrzymywał wiadomości, w których wielbiciele gratulowali mu sukcesów czy wyrażali sympatię do jego osoby. Wśród treści pojawiały się również, nawiązujące do jego osobistych doświadczeń i życia prywatnego. — Ludzie pisali do mnie w związku ze sprawami, które przeszedłem, np. moją chorobą. Miałem chore serducho, jestem po zabiegu, który nazywa się ablacja. Osoby, które są jeszcze przed nim, radziły się mnie w wiadomościach prywatnych — opowiadał wokalista.

Łozo ekspertem od związków? O takie rady proszą go fani

Jednak to nie jedyne wiadomości, jakie otrzymywał wokalista. Jak się okazuje, Łozo dla wielu jest autorytetem nie tylko muzycznym. Fani stawiali go w roli eksperta, opisując mu swoje historie i zawody miłosne, prosząc o rady i wsparcie. — Na Twitchu pytali mnie o dziwne rzeczy, typu "Moja dziewczyna myśli, to czy tamto i co mam robić". Czułem się jak gość z "Bravo" — wspominał rozbawiony wokalista. Łozo przyznał, że choć stara się na bieżąco odpisywać na pytania internautów, to wiadomości w jego skrzynce stale przybywa i pomimo chęci, nie jest w stanie zareagować na każdą z nich.

Więcej o: