Dawid Podsiadło świętuje jubileusz, ale to on ma prezenty dla fanów. Szykuje aż dwie premiery

Dawid Podsiadło świętuje 10-lecie wydania swojej debiutanckiej płyty oraz hitowego singla "Trójkąty i kwadraty". W związku z jubileuszem przygotował niespodzianki dla fanów i kolekcjonerów.

Dawid Podsiadło rozwijał swoje umiejętności już od dziecka. Uczęszczał do szkoły muzycznej, a w wieku 12 lat wystąpił w konkursie piosenki w Tunezji, gdzie spędzał wakacje. Szersza publiczność usłyszała o wokaliście w 2011 roku, kiedy próbował swoich sił w "X Factor", jednak odpadł w drugim etapie eliminacji. Później wrócił z zespołem Curly Heads do innego talent show "Mam talent". Zwycięstwo przyniosła mu dopiero kolejna edycja "X Factor", w której pojawił się w 2012 roku.

Dawid Podsiadło obchodzi 10-lecie debiutanckiej płyty. Przygotował dla fanów niespodzianki

Dzięki wygranej Podsiadło podpisał kontrakt na pierwszą solową płytę, która ukazała się 28 maja, 10 lat temu. To właśnie na "Comfort and Happiness" pojawił się singiel "Trójkąty i Kwadraty", który podbił serca milionów słuchaczy. Również dzięki piosence promującej krążek, jego pierwszy nakład wyprzedano zaledwie 3 dni po premierze. Dzisiaj album ma status diamentowego.

Dawid Podsiadło ma zamiar wraz z fanami świętować ważny jubileusz. Przygotował dla słuchaczy niespodzianki związane z dziesięcioleciem popularnego singla i płyty. Pierwsza z nich to maxi singiel „Trójkąty i Kwadraty 2013-2023" zawierający sześć wersji utworu: wersję oryginalną, wersję angielską, wersję live, która znalazła się na reedycji albumu "Małomiasteczkowy" oraz aż trzy premierowe wersje piosenki, zarejestrowane kolejno podczas koncertów na Stadionie w Gdańsku, w ramach trasy „Przed i Po" i podczas zeszłorocznej trasy "POSTprodukcja". Każda z sześciu wersji jest inna i wszystkie są dowodem na niezwykłą wrażliwość Dawida, która wybrzmiewa zarówno w delikatnych, akustycznych aranżacjach utworu, jak i w jego energetycznych, tanecznych wersjach.

 

Kolejna gratka dla fanów Podsiadły to limitowane wydawnictwo. Wraz z premierą maxi singla rusza preorder niezwykłego, ograniczonego nakładem dwupłytowego albumu "Comfort And Happiness 10th Anniversary Edition" w wersji winylowej. Jubileuszowa reedycja pierwszego studyjnego albumu Dawida Podsiadło zawiera 18 utworów – oprócz 10 piosenek z pierwszego wydania, znalazły się tu utwory z edycji specjalnej z 2013 roku: "Little Stranger", "T.E.A.", "Jump", "Powiedz mi, że nie chcesz", a także utwór "4:30" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Kamienie na szaniec" i remix No" autorstwa Zwette, dotąd dostępny jedynie w wersji cyfrowej.

Na edycji jubileuszowej znalazły się również niepublikowane wcześniej wersje koncertowe "Nieznajomego" ze Stadionu w Chorzowie i "Trójkątów i kwadratów" ze stadionu w Gdańsku. Całość tego wyjątkowego wydania uzupełniają słowa Dawida, zamieszczone wewnątrz okładki albumu, który z sentymentem i wdzięcznością patrzy na początek swojej drogi. Każda z płyt będzie posiadała swój unikalny numer, co czyni wydawnictwo wyjątkowym dla kolekcjonerów.

Więcej o: