Poznali się na planie teledysku. Powiedział, że w życiu jej nie pocałuje. Teraz są parą od ponad 20 lat

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias poznali się na planie teledysku. Choć są parą od ponad 20 lat, żyją z dala od blasku fleszy. O ich związku wiadomo niewiele, rzadko bowiem opowiadają o miłości na łamach mediów. Od lat tworzą jeden z najbardziej tajemniczych związków w show-biznesie.

Wszystko zaczęło się w 2001 roku, gdy Anna Kurnikowa otrzymała propozycję zagrania w teledysku do piosenki "Escape". Enrique Iglesias nie był zadowolony, tenisistka zjawiła się bowiem na planie z opryszczką na wardze. Muzyk miał stwierdzić, że nie zgodzi się na żaden pocałunek. Później tłumaczył, że po prostu obawiał się zbliżenia, bo już wtedy był zauroczony Kurnikową.

Więcej podobnych historii przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo PopKultura odc.153

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias. Jeden z najbardziej tajemniczych związków show-biznesu

Po nagraniu gorącego klipu, w którym jednak doszło do pocałunku, para zaczęła być widywana razem. Paparazzi przyłapywali ich na randkach, w końcu Kurnikowa i Iglesias zaczęli pojawiać się razem na różnych wydarzeniach. Tabloidy wróżyły im szybkie rozstanie, a niektóre portale plotkarskie sugerowały wręcz, że relacja jest tylko promocją. Kurnikowa i Iglesias udowodnili jednak, że media były w błędzie. Fani liczyli na ślub, szczególnie gdy na palcu tenisistki pojawił się diamentowy pierścionek, jednak oboje nie byli przekonani do takich formalności.

– Widziałem, jak ciężko mama przechodzi rozwód i jak boli ją niewierność mojego ojca. Powiedziałem sobie, że nigdy nie wyrządzę takiej krzywdy ukochanej osobie – wyznał Iglesias w jednym z wywiadów. – Małżeństwo nie ma dla mnie znaczenia. Jestem w szczęśliwym związku i tylko to się liczy. Wierzę we wzajemne oddanie, w zaufanie i szanowanie drugiej osoby – przyznawała z kolei Kurnikowa. Nie wiadomo, czy zdecydowali się na ślub, choć Kurnikowa w pewnym momencie zmieniła w mediach społecznościowych nazwisko na Kournikova Iglesias. Iglesias z kolei enigmatycznie kilka razy wspominał w wywiadach, że jest rozwiedziony.

 

Są parą od ponad 20 lat. Żyją z dala od blasku fleszy

Choć ich związek trwa od grudnia 2001 roku, uchodzą za najbardziej tajemniczą parę w show-biznesie. W 2017 roku na świat przyszły pierwsze dzieci, bliźnięta Nicolas i Lucy, trzy lata później - córka, Mary. Od ponad 20 lat tworzą udany związek. – Jest kobietą mojego życia, choć nie wiem, czy miłość na całe życie istnieje – wyznał Iglesias w 2009 roku. Choć nie udzielają wywiadów i niechętnie opowiadają o miłości czy rodzinie, na Instagramie chętnie publikują urywki z rodzinnego życia z dala od fleszy.

Więcej o: