Ta wpadka z koncertu Jennifer Lopez przeszła do historii. " Nawet najlepszym się zdarza"

Jennifer Lopez od lat króluje na popowej scenie muzycznej. 53-letnia aktorka i piosenkarka w swojej karierze nie uniknęła kilku wpadek, które przeszły do historii. Do jednej z nich doszło podczas koncertu. Artystka nawet na chwilę nie przerwała występu.

Jennifer Lopez urodziła się i wychowała w Bronksie, jednej z najbiedniejszych dzielnic Nowego Jorku. O drodze, jaką przeszła i o dzieciństwie mówi jeden z jej największych hitów, "Jenny From the Block". Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako aktorka. W 1997 roku za tytułową rolę w filmie "Selena" otrzymała nominację do Złotego Globu. W roli piosenkarki zadebiutowała 2 lata później i od tamtej pory wydaje kolejne przeboje. W jej karierze nie brakowało też wpadek, a jedna z nich przeszła już do historii.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jennifer Lopez, Johnny Depp, czy Ryan Gosling, czyli lista aktorów o wielu talentach artystycznych [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Wpadka Jennifer Lopez. W trakcie koncertu pękły jej spodnie

W czerwcu 2022 roku Jennifer Lopez koncertowała w ramach trasy "It's My Party: The Live Celebration", pierwszej od sześciu lat. W trakcie występu w Chicago doszło do wpadki, która przeszła już do historii. Piosenkarka podczas wykonywania jednej z piosenek ruszała się na scenie na tyle intensywnie, że pękły jej spodnie. J.Lo zdawała się jednak nie przejmować dziurą w strategicznym miejscu i nawet na chwilę nie przerwała występu. Po wszystkim wyprzedziła też wszystkie plotkarskie media.

J.Lo tą wpadką przeszła do historii. "Nawet najlepszym się zdarza"

Artystka sama opublikowała nagranie z wpadką na swoim profilu na TikToku. Na dodatek opatrzyła je znaną z portalu piosenką "Oh No", co dodatkowo pokazało, że wypadek przy pracy potraktowała ze sporym dystansem. Co ciekawe, nie był to pierwszy raz, kiedy spodnie gwiazdy nie wytrzymały intensywności ruchów na scenie, do podobnej sytuacji doszło bowiem w 2016 roku.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych fanów.

Nikt nie zauważy.
Nawet najlepszym się zdarza.
Muzyka mówi wszystko.
Prawdziwa profesjonalistka. "The show must go on".
Więcej o: