Syn Mariny i Szczęsnego śpiewa "Solo" Blanki. Fani zachwyceni. "Ma głos jak Shakira"

Syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego robi furorę na TikToku. Wokalistka opublikowała w sieci nagranie, na którym chłopiec śpiewa piosenkę polskiej reprezentantki na Eurowizję, Blanki. Jego wersja "Solo" zachwyciła internautów. Posłuchajcie sami.

Tegoroczna Eurowizja wzbudza wiele emocji. Polską reprezentantką została Blanka, która już 11 maja 2023 roku na scenie w Liverpoolu wykonała piosenkę "Solo", dostając się tym samym do finału konkursu. Choć 23-letnia wokalistka mierzy się w sieci z falą krytyki, to okazuje się, że ma również rzesze wiernych fanów. Jednym z nich jest syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Rodzina Wojciecha Szczęsnego kibicuje Blance. Fanem wokalistki jest 4-letni syn piłkarza

Już od kilku dni fani dopytywali Marinę Łuczenko o to, czy śledzi tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. Wielu ciekawiło również czy wśród kandydatów do zwycięstwa ma swojego faworyta. Wokalistka zdradziła, że cała rodzina wspiera polską reprezentantkę, a zwłaszcza ich pierworodny.

Blanka, kibicujemy Polsce. Liam na pewno 

– napisała żona polskiego bramkarza, publikując na TikToku nagranie wraz z ukochanym oraz synem. Miały Liam skradł już serca internautów.

Liam Szczęsny śpiewa "Solo" Blanki. Fani zachwyceni jego głosem

Filmik ujawnia muzyczny talent 5-latka. Chłopiec wykonał własną wersję piosenki "Solo", ku uciesze sławnych rodziców. W pewnym momencie krzyknął nawet "cicho", gdy ich śmiech zaczął zagłuszać jego śpiewanie. Wykonanie Liama od razu przypadło do gustu internautom, którzy w komentarzach wyrażali zachwyt nad jego głosem. Niektórzy porównywali go nawet do znanej na całym świecie piosenkarki.

On ma głos jak Shakira
Mocny głos po mamie ma
Talent po mamie. Czekam na wspólną nutkę
Lepiej od Blanki, ma głos po mamie

— pisali zachwyceni. Wielu również zwróciło uwagę na to, że chłopiec swój talent zawdzięcza wokalnie utalentowanej mamie. Fani wyrażali ubolewanie nad tym, że to nie Marina reprezentuje Polskę podczas konkursu i proponowali, by w kolejnym roku wzięła udział w preselekcjach. "Eurowizja 2024 i zespół: Marina i rodzina" — zachęcali wokalistkę słuchacze.

Więcej o: