Popek gwiazdą Dnia Dziecka w Mrągowie. Organizatorzy obiecują "imprezę, jakiej nie przeżył nikt"

Z okazji Dnia Dziecka w wielu miejscach organizowane są festyny i koncerty, na które zapraszane są różne gwiazdy. Zwykle wybierani są muzycy mający repertuar przyjazny najmłodszym, ale organizatorzy z Mrągowa postawili na oryginalność. Tym samym gwiazdą Dnia Dziecka został Popek.

Festyny i imprezy organizowane z okazji Dnia Dziecka to już doroczna tradycja. W wielu miastach i mniejszych miejscowościach mieszkańcy mogą liczyć na specjalne wydarzenia skierowane przede wszystkim do najmłodszych, ale też nastoletnich pociech. Mrągowo poszło jednak o krok dalej. Zwieńczeniem festynu z okazji Dnia Dziecka będzie bowiem koncert Popka. Organizatorzy wydarzenie reklamują hasłem "Zróbmy więc imprezę, jakiej nie przeżył nikt". Podkreślają też, że "każdy może mieć Dzień Dziecka, bez względu na wiek".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Dzień Dziecka w Mrągowie. Gwiazdą imprezy został Popek

O imprezie zrobiło się głośno kilka dni temu, choć pierwsze informacje o zaproszonych gwiazdach pojawiły się już pod koniec kwietnia. Z informacji podanych przez organizatora wynika, że podczas trwającego dwa dni festynu na gości czekają food trucki, występ iluzjonisty, tiktokerki z pokazem jogi, nauka zumby, występ zespołu Nadolny Band, a zwieńczeniem imprezy ma być koncert Popka. To właśnie dzięki kontrowersyjnemu raperowi o wydarzeniu zrobiło się głośno.

Organizatorzy zaznaczyli, że koncert Popka dedykowany jest "starszym dzieciom". Nie wiadomo, jaki repertuar wybierze raper. Warto zaznaczyć, że jego największe hity poświęcone są tematyce skierowanej raczej do dorosłych odbiorców. 

Kim jest Popek? Raper znany jest ze specyficznego wizerunku

Paweł Mikołajuw to polski raper, ale też aktor i zawodnik MMA, znany z zespołów Firma i Gang Albanii. Na scenie muzycznej obecny jest od 2001 roku i dziś kojarzony jest przede wszystkim ze specyficznym wizerunkiem i tematyką, jaką porusza w swoich utworach. Nie brakuje przekleństw, rapowania o nielegalnych substancjach, ale i autoironii.

Więcej o: