Dorota Gardias zaśpiewała hit Blanki. Fani oszaleli na punkcie jej wersji "Solo". "Na Eurowizję czas"

W miniony weekend Blanka reprezentowała Polskę podczas Eurowizji 2023. Wsparcia w mediach udzieliła jej m.in. Beata Chmielowska-Olech, która na wizji zanuciła fragment "Solo". Teraz cover utworu nagrała Dorota Gardias. Fani dziennikarki nie kryją zachwytu.

Podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji na scenie w Liverpoolu Polskę reprezentowała Blanka. Choć 23-letnia wokalistka wciąż mierzy się z falą krytyki, to okazuje się, że ma również sporo zwolenników. Jej piosenka "Solo" cieszy się popularnością wśród gwiazd.

Zobacz wideo Kopertowa sukienka Gardias to "petarda"! Pasuje na każdą figurę

Dorota Gardias zaskoczyła fanów. Zaśpiewała "Solo" Blanki

Jakiś czas temu Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się w sieci rodzinnym nagraniem, na którym jej 4-letni syn śpiewa piosenkę polskiej reprezentantki. Kilka dni później, podczas sobotniego wydania "Teleexpressu", "Solo" zanuciła również Beata Chmielowska-Olech. Teraz do sieci trafiło nagranie, na którym swoją interpretację utworu prezentuje Dorota Gardias. Wersja dziennikarki przypadła do gustu internautom, a pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy.

Cover dziennikarki zachwycił internautów. Pod nagraniem posypały się komentarze

Dorota Gardias nie ukrywa, że muzyka jest ogromną częścią jej życia. Pogodynka stara się rozwijać w tym kierunku, a po programie "Mask Singer", którego była uczestniczką, postanowiła nawet nagrać własny utwór. Na Instagramie chętnie dzieli się urywkami z pracy w studio. Niedawno zdradziła nawet, że rozpoczęła pracę nad własnym repertuarem. Teraz zaskoczyła obserwatorów, publikując w sieci cover "Solo" Blanki. Na nagraniu Gardias nie tylko śpiewa, ale również gra na gitarze. Fani dziennikarki są pod wrażeniem jej umiejętności wokalnych i talentu.

 
Wow, fajnie Ci w takiej odsłonie RockWoman
Ale czad! Mega!
Kobieta o niezliczonej ilości talentów! Brawo!

— piszą zachwyceni internauci. Wielu uważa również, że wersja pogodynki jest znacznie lepsza niż oryginał. Fani sugerują, by Gardias rozważyła udział w kolejnych preselekcjach do konkursu Eurowizji. "Blanka się chowa. Dorcia na Eurowizję za rok!", "Jakieś milion razy lepiej niż Blanka. Na Eurowizję czas!" — zachęcają.

Więcej o: