Loreen reaguje na parodię swojego występu. Nie mogła wydusić z siebie słowa!

39-letnia Loreen jest zwyciężczynią tegorocznej Eurowizji i jednocześnie pierwszą kobietą, której udało się wygrać konkurs po raz drugi. W trakcie konkursu na scenie znajdowała się sama, ale największe emocje wywołały jej nienaturalnie długie paznokcie. W trakcie wizyty w BBC Radio 2, artystka musiała skonfrontować się z parodią swojego występu. Jej reakcja może wywołać jeszcze większą salwę śmiechu.

Loreen, czyli właściwie Lorine Zineb Nora Talhaoui to to szwedzka piosenkarka pochodzenia marokańsko-berberyjskiego urodzona w Akersberdze. Zyskała rozgłos w 2011 roku podczas konkursu Melodifestivalen, podczas którego przeprowadzano krajowe eliminacje do Eurowizji. Chociaż nie udało jej się wówczas odnieść zwycięstwa, to dokonała tego rok później z piosenką "Euphoria", która przyniosła jej również diamentowy mikrofon podczas konkursu w Baku

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Występ Loreen jako czołganie się pod kuchennym stołem

Niemożliwego dokonała ponownie jedenaście lat później. Artystka to także tegoroczna zwyciężyni Eurowizji, dzięki czemu zapisała się na kartach historii konkursu jako pierwsza kobieta, której udało się dwa razy wygrać Eurowizję. Wystąpiła z utworem "Tattoo", który już wcześniej był uznawany za faworyta do zwycięstwa. Przed finałem pojawiły się także dyskusje, jakoby utwór miał być plagiatem, ale oficjalnie takich nieprawidłowości nie stwierdzono.

W poniedziałek 15 maja Loreen była gościnią audycji Scotta Millsa w BBC Radio 2. 50-letni dziennikarz jest jedną z największych osobowości medialnych w Wielkiej Brytanii, a także uznawany jest za specjalistę od Eurowizji. W przeszłości wielokrotnie był komentatorem półfinałów konkursu. Na wizytę zwyciężyni tegorocznej edycji postanowił przygotować coś specjalnego. Podczas transmisji na żywo pokazał wokalistce nagranie szwedzkiej aktorki i tancerki Katrin Sundberg, która w mistrzowski sposób sparodiowała eurowizyjny występ piosenkarki. 

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów występu wokalistki były jej nienaturalnie długie paznokcie. Sundberg w swoim nagraniu zdecydowała się szczególnie to wyeksponować. Ponadto postanowiła wykonać choreografię pod stołem, a w kwestiach wokalnych największą uwagę skupiła na chórkach. Loreen, jak i Mills od razu po włączeniu nagrania zaczęli się wspólnie śmiać. Piosenkarka początkowo nie mogła powstrzymać emocji i dopiero po kilku sekundach wydusiła z siebie: "O mój Boże, ona jest świetna!". 

 

Później pochwaliła paznokcie komediantki, na co dziennikarz odpowiedział jej, że to najdłuższe paznokcie jakie mogła zobaczyć pod kuchennym stołem. Chwilę później Mills zorientował się, że ramię jego fotela odpadło, co skomentował mówiąc, że to teraz może służyć za jego "długi paznokieć". W ten sposób cała trójka może się spotkać, posiadając taki sam atrybut.

Więcej o: