Franka Kimono nie byłoby, gdyby nie Pan Kleks, a "Małej Chinki", gdyby nie "Klan"

Skąd wziął się Franek Kimono? Którzy śpiewający aktorzy lub grający wokaliści to teść i zięć? Dzisiaj o tym, a także o premierach - w tym kinowej filmu "Szybcy i wściekli 10".

Przypomnijmy tylko, że podobny temat o zagranicznych aktorach poruszyłyśmy w poprzednim programie. Niżej znajdziecie oczywiście natomiast najnowszy odcinek "POPkultury":

Zobacz wideo POPkultura odc. 155

Trochę więcej o premierach

Za reżyserię filmu "Szybcy i wściekli" odpowiada Louis Leterrier, a za scenariusz Dan Mazeau i Justin Lin. Tym razem zdjęcia powstały w Londynie, Rzymie, Turynie, Lizbonie i Los Angeles. Pożegnanie z serią miało być dwuczęściowe, ale już wiemy, że powstanie także 12. część.

"Xo, Kitty" to amerykański serial romantyczny, stworzony przez Jenny Han. Główną rolę gra tu Anna Cathcart, natomiast głównym bohaterem serialu "Urodzony w Ameryce" jest Jin Wang, nastolatek usiłujący połączyć życie towarzyskie z obowiązkami dyktowanymi przez rodzinę imigrantów. W tego bohatera wciela się Ben Wang. Twórcą produkcji jest Destin Daniel Cretton. Serial jest oparty na komiksie o tym samym tytule, którego autorem jest Gene Luen Yang.

A o czym opowiada polski "Dzień matki"? Kiedy syn, którego nigdy nie poznała, zostaje porwany, była agentka Nina (Agnieszka Grochowska) użyje wszystkich swoich umiejętności, aby sprowadzić go bezpiecznie do domu. Niezależnie od tego, kto stanie na jej drodze.

Musimy pogadać o śpiewających aktorach

Zaczynamy od Franka Kimono, a o kim jeszcze opowiadamy w dzisiejszym odcinku "POPkultury"? Między innymi o Cezarym Pazurze czy Michale Żebrowskim, do wokalnych doświadczeń których mamy sporo sentymentu. Jeśli po obejrzeniu odcinka będziecie chcieli jeszcze więcej, poszukajcie informacji np. o tym, co porabia muzycznie Julia Pietrucha czy o Zbigniewie Zamachowskim lub rapującym (choć ostatnio mówił, że z tym kończy) Sebastianie Fabijańskim. 

Więcej o: