Viki Gabor dostała od rodziców jeden warunek. Będzie musiała zawiesić karierę? "Mam kilka opcji w planach"

Niedługo Viki Gabor ukończy szkołę podstawową, wcześniej na 16-letnią wokalistkę czeka jeszcze egzamin ósmoklasisty. Presja jest spora, jeden błąd może bowiem zaważyć o jej dalszej karierze. Wszystko przez warunek, jaki postawili jej rodzice.

Viki Gabor pierwszy debiut sceniczny miała w programie "The Voice Kids". Choć przez talent-show szła jak burza, ostatecznie zajęła drugie miejsce. W 2019 roku w finale programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019" zdobyła największą liczbę punktów i tym samym została reprezentantką Polski podczas 17. Konkursu Eurowizji dla Dzieci. Zwyciężyła i od 2019 roku konsekwentnie rozwija swoją karierę. Występy, sesje nagraniowe i koncerty musi godzić z dalszą edukacją. Nie jest to jednak łatwe.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Viki Gabor o Opolu i egzaminie ósmoklasisty. Mówi, dlaczego nie uczy się z innymi

Rodzice Viki Gabor postawili jej jeden warunek. Jeśli go nie dotrzyma, skończy karierę

Młoda wokalistka po sukcesie, jaki odniosła na Eurowizji Junior, była zmuszona zrezygnować z codziennego uczęszczania do szkoły. Przez zobowiązania zawodowe znacznie obniżyła się jej frekwencja, co skutkowałoby niezaliczeniem roku. Jak zdradziła w serialu dokumentalnym "Mój świat", który można obejrzeć na platformie TVP VOD, razem z rodzicami podjęła więc decyzję o indywidualnym toku nauczania. Po występach, koncertach czy sesjach nagraniowych musi jeszcze wykonywać zadania, uczyć się i przygotowywać się do nadchodzącego egzaminu ósmoklasisty. – Nieraz pada w ciuchach – zdradził ojciec wokalistki w serialu. Nad nastoletnią artystką wisi spora presja. Rodzice postawili bowiem jasny warunek, który może zaważyć o jej dalszej karierze. Zapowiedzieli bowiem, że jeśli średnia ocen spadnie poniżej 4.0, ma zawiesić występy i skupić się na nauce.

Viki Gabor czeka egzamin ósmoklasisty. "Będzie, co będzie"

Niedawno w rozmowie z Radiem Eska Viki Gabor zdradziła, jak przygotowuje się do kończącego podstawówkę egzaminu. – Ja się cały czas uczę, więc muszę jeszcze parę rzeczy dopiąć, ale będzie dobrze. Nie nastawiam się na najlepsze, żeby się nie stresować. […] Będzie, co będzieprzyznała w rozmowie. Wokalistka opowiedziała też o swoich planach na dalszą edukację. Jak wyznała, nie dokonała jeszcze ostatecznego wyboru szkoły, choć stawia na liceum. – Myślę, że liceum. Mam kilka opcji w planach. Zobaczę, co będzie dla mnie najlepsze – zauważyła.

Więcej o: