Catz 'N Dogz rozgrzewają parkiety od 20 lat! Z tej okazji wypuścili wyjątkową składankę

W tamtym roku wydali przełomowy w swojej karierze album, a w tym świętują dwudziestolecie swojej działalności artystycznej. Chłopaki z Catz 'N Dogz z tej okazji jubileuszową kładankę, na której znajdziemy 20 najważniejszych utworów, remiksów i kolaboracji z okresu całej ich działalności.

Grzegorz i Wojciech z duetu Catz 'N Dogz to jedni z niewielu polskich artystów, którzy podbijają sceny na całym świecie. Bazując na muzyce house i techno, stale kreują przestrzenie wypełnione magią i dźwiękami, mieszając elementy disco i głębokiego house’u, a także seksownych i odważnych wokali. Swoje pierwsze kroki w graniu zaczynali w 2003 roku w Szczecinie, kiedy działali jeszcze pod nazwą 3 Channels, grając regularnie u boku zaproszonych przez siebie berlińskich DJ-ów.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Catz 'N Dogz przygotowali niespodzianki na 20-lecie istnienia

Przez ostatnie 20 lat udało im się zagrać w każdym zakątku świata, a w ich dyskografii nie brakuje produkcji współtworzonych z najbardziej uznanymi nazwiskami muzyki klubowej. Grzesiek i Wojtek na swoim koncie mają także wiele udanych remiksów utworów takich artystów, jak Fatboy Slim, Basemant Jaxx, RUFUS DU SOL, Disclosure, a także tych z zupełnie innego podwórka. Na początku 2023 roku wydali remix głośnej piosenki Shakiry, w której w ostry sposób rozlicza się z byłym partnerem. Podobno sam producent zabiegał o to, aby Catz 'N Dogz go wykonali!

Jednak najbardziej przełomowym momentem w ich karierze był 2022 rok, kiedy wypuścili album "Punkt", na który zaprosili najbardziej cenionych przez siebie polskich artystów. Poza tym, jak sami stwierdzili, jest to ich najbardziej intymna płyta, która została wydana w momencie dużych zmian w ich życiu. "Te teksty są troszkę filozoficzne, troszkę kwestionujące jestestwo i własną przyszłość" – mówili w wywiadzie dla Gazeta.pl

Po świetnie przyjętych przez publiczność koncertach, duet Catz ’n Dogz ponownie ruszy w trasę. Jednak inną gratką dla wszystkich fanów DJ-ów jest wyjątkowa składanka o nazwie "20 Years Of Catz ‘N Dogz". W kompilacji znalazło się 20 utworów, które chłopaki uważają za swój największy sukces w karierze. Nie brakuje tam remiksów piosenek z ostatnich lat, jak i autorskich numerów, które podbiły rynek muzyki elektronicznej na świecie.

Więcej o: