Doda nagrała filmik ze Steczkowską. Nagranie podbija sieć. "Pokazałyście klasę"

W finałowym odcinku "Szansy na sukces. Opole 2023" wystąpiły Doda oraz Justyna Steczkowska. Niegdyś zwaśnione wokalistki dziś pozostają w przyjacielskich stosunkach. Na TikToku pojawił się nawet ich wspólny filmik. Fani nie kryją zachwytu, a nagranie już robi furorę w sieci.

Przed laty prasa rozpisywała się o konflikcie Dody z Justyną Steczkowską. Wszystko zaczęło się od programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", który miał swoją premierę w 2008 roku. Wówczas Doda występowała w roli jurorki, zaś Steczkowska w charakterze prowadzącej. Na antenie obie nie szczędziły sobie przykrych, nierzadko kąśliwych uwag, a ich spór stał się główną atrakcją show.

Zobacz wideo Doda śmieje się z sytuacji z Górniak. "Komiczna sytuacja 40 i 50-letnich celebrytek"

Doda i Justyna Steczkowska zakopały topór wojenny. Wokalistki zaśpiewały razem "Znak pokoju"

Już w 2019 roku konflikt między wokalistkami został zażegnany, gdy obie wystąpiły na scenie podczas koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy Dody, zrzeszając wiele znanych osobistości ze świata muzyki, kina i telewizji. Steczkowska również popierała ten głośny sprzeciw hejtowi. Fani byli zachwyceni, widząc swoje idolki na tej samej scenie. Był to jednak dopiero początek niespodzianek.

W 2022 roku Doda obchodziła 20-lecie kariery scenicznej. Na zorganizowany z tej okazji koncert zaprosiła różne osoby z branży, które wraz z nią wykonały jej największe przeboje. Wśród gwiazd, które pojawiły się na scenie, była również Justyna Steczkowska. Wokalistki zaśpiewały wspólnie piosenkę "Znak pokoju", a zwieńczeniem tego występu było symboliczne uściśnięcie dłoni. Od tamtej pory nie ukrywają, że darzą się szacunkiem i nie żywią do siebie urazy za uszczypliwości sprzed lat.

Nagranie Dody i Steczkowskiej podbija sieć. Fani nie przestają się zachwycać

Tym razem fani wokalistek mogli zobaczyć je ponowni razem podczas finałowego odcinka "Szansy na sukces. Opole 202". Gwiazdy wystąpiły na scenie, śpiewając wraz z uczestniczkami programu. Po emisji muzycznego show chętnie pozowały razem do zdjęć, nie szczędząc sobie przy tym szczerych uśmiechów i miłych gestów. Wbrew spekulacjom internautów, ich sympatia nie jest na pokaz. Gdy wyłączono kamery, artystki wciąż dobrze bawiły się w swoim towarzystwie, czego dowodem jest filmik, który nagrały za kulisami.

Wideo zostało opublikowane na oficjalnym profilu Dody na TikToku i od razu zrobiło furorę wśród internautów. Pod wideo, na którym Steczkowska uczy młodszą koleżankę, jak z gracją poruszać się w obcisłej sukience, pojawiła się lawina komentarzy.

Pokazałyście ogromną klasę, podając sobie rękę
Aż miło patrzeć na pojednanie
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Aż miło się patrzy na wspaniałe gwiazdy
Dwie prawdziwe ikony i wspaniałe artystki. Tak przeciwległe ze mające wspólnych fanów

— piszą zachwyceni fani. Wielu zauważyło również, że miłość do muzyki, to nie jedyne co łączy wokalistki. Doda i Justyna Steczkowska mają również podobne poczucie humoru i dystans do siebie.

Więcej o: