Michał Wiśniewski ponownie w duecie z córką. "Ikar" to polska wersja francuskiego przeboju

Michał Wiśniewski uwielbia śpiewać ze swoją córką Etiennette. W zeszłym roku zaśpiewali polską wersję przeboju Franka Sinatry, a w tym roku wzięli na warsztat francuską piosenkę "Viens Viens" Marie Laforet. Jak lider zespołu Ich Troje i jego córka poradzili sobie z tym legendarnym utworem?

Michał Wiśniewski ma bardzo liczne potomstwo. Jest łącznie ojcem szóstki dzieci – Xaviera i Fabienne ze związku z Mandaryną, Etienette i Vivienne ze związku z Anną Świątczak, a także Falco Amadeusa ze związku z obecną żoną, Polą Wiśniewską. Para zaręczyła się w grudniu 2019 roku, a ślub wzięli cztery miesiące później. Szybko postanowili także odnowić przysięgę małżeńską – dokonali tego we wrześniu ubiegłego roku. To wydarzenie zbiegło się w czasie z kolejną nowiną. Otóż to, małżeństwo ogłosiło, że spodziewa się kolejnego dziecka. W połowie maja na świat przyszedł Noël Cloé Wiśniewski, który jest najmłodszym synem artysty.

Więcej ciekawych artykułów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Michał Wiśniewski zaśpiewa w duecie z córką w Sopocie

Lider zespołu Ich Troje od jakiegoś czasu z wielką chęcią śpiewa w duecie ze swoją córką Etiennette. W zeszłym roku podzielili się ze światem wspólnym utworem "Jest tak", który był polską wersją przeboju "That's Life" Franka Sinatry. Teraz pojawił się ich kolejna kolaboracja, czyli "Ikar". To autorska interpretacja legendarnego utworu "Viens Viens" autorstwa Marie Laforêt. Za polski tekst, tak samo jak w przypadku poprzedniego duetu, odpowiada Andrzej Wawrzyniak, a piosenka zostanie wykonana na żywo podczas Polsat SuperHit Festivalu 2023 w Sopocie. "To będzie wyjątkowy występ" – powiedział Wiśniewski w rozmowie z Interią.

"Nowy utwór Michała i córki Etiennette jest kolejną rozmową między Ojcem a Córką oraz dowodem na to, że te rozmowy są wciąż potrzebne. Etiennette bardzo dojrzale śpiewa o tym, z czym spotyka się na codzień i jak wiele sobie musi sobie jeszcze z życiem wyjaśnić. Tata zapewnia ją, że zawsze jest blisko i czuwa nad jej bezpieczeństwem" – czytamy w opisie klipem.

 
Więcej o: