Zaśpiewała "Solo" w galerii. Przechodnie nie kryli rozbawienia. "Bierzemy ją za rok na Eurowizję"

Występ Blanki podczas Eurowizji 2023 wywołał w rodzimych mediach spore zamieszanie. Co prawda emocje po konkursie już zdążyły opaść, lecz wokalistka wciąż budzi zainteresowanie. Okazuje się, że aspirująca gwiazda doczekała się nawet sobowtóra.

Niedawno w jednym z gdańskich centrów handlowych pojawiła się dziewczyna łudząco podobna do reprezentantki Polski na Eurowizji, Blanki. Gdy zaczęła śpiewać jej singiel "Solo", przechodnie nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Nagranie trafiło do sieci i robi furorę wśród internautów.

Zobacz wideo "Keine Grenzen" kontra "Kajna krejza", czyli jak Wiśniewskiemu podobał się finał Eurowizji? „Typowałem, że Blanka zrezygnuje"

Reprezentowała Polskę na Eurowizji 2023. Blanka ma dziś rzesze fanów

Już w trakcie preselekcji do tegorocznej Eurowizji, Blanka Stajkow musiała zmierzyć się z falą krytyki i niepochlebnych komentarzy. Młoda wokalistka nie zraziła się jednak licznymi negatywnymi opiniami i z dumą reprezentowała Polskę podczas konkursu w Liverpoolu. Choć nie udało jej się zostać laureatką, zajęła bowiem 19. miejsce, to wydarzenie sprawiło, że dziś ma grono naprawdę wiernych fanów.

Sobowtórka Blanki wystąpiła w galerii handlowej. Nagranie podbija sieć

Jakiś czas temu w jednym z centrów handlowych w Gdańsku pojawiła się dziewczyna przebrana za Blankę. Ubrana w wielką zieloną spódnicę z charakterystycznym napisem "bejba", wzorowaną prawdopodobnie na kreacji wokalistki z turkusowego dywanu, zaczęła śpiewać "Solo". Wokół naśladowczyni szybko zebrało się grono przechodniów, śmiejących się do rozpuku. Niektórzy nawet nagrywali jej występ. Jeden z filmików trafił do sieci i robi furorę wśród internautów.

Prawie z oryginałem pomyliłem
Czemu ja nie wiedziałam, że Blanka grała koncert?! Znowu przegapiłam
Bierzemy ją za rok na Eurowizję

— pisali internauci. Jednak nie wszyscy byli rozbawieni występem młodej kobiety. Na nagraniu, które opublikowano na TikToku, widać wyraźnie, że niektórzy mają nietęgie miny. "Ludzi miny są bezcenne, brawo" — zauważył jeden z użytkowników platformy.

Więcej o: