Niall Horan zagra koncert w Polsce. Organizator wprowadził limit biletów na jednego klienta

Niall Horan z One Direction w Polsce zagra dokładnie 18 marca 2024 roku. To pierwsza trasa od blisko pięciu lat. Wokalista wystąpi w Łodzi - jego koncert odbędzie się w Atlas Arenie. Na występ dostępne będą wyłącznie bilety domowe i elektroniczne, a sama sprzedaż rusza już na początku czerwca.

Niall Horan karierę medialną zaczynał od występu w brytyjskiej edycji programu "X factor" - młody wokalista dotarł do finału i zajął tam trzecie miejsce. Niedługo potem ogromną popularność zdobył jako członek uwielbianego na całym świecie boysbandu One Direction. Razem z formacją wydał pięć albumów studyjnych, a już w 2017 roku wypuścił na rynek swoją pierwszą solową płytę. Na początku 2024 roku muzyk wyrusza w trasę koncertową i w jej ramach zawita do Polski.

Zobacz wideo One Direction szykują wielki powrót?

Niall Horan w Polsce. Bilety na koncert w sprzedaży online

Pierwszy solowy album Niala nosi tytuł "Flicker". W 2020 roku w ręce słuchaczy trafiło kolejne wydawnictwo - płyta "Heartbreak Weather", a 9 czerwca 2023 roku premierę będzie miała najnowsza pozycja: "The Show". Horan wyrusza w trasę po raz pierwszy od czasu Flicker World Tour w 2018 roku. Nowe światowe tournée odbędzie się pod sloganem "THE SHOW" LIVE ON TOUR 2024, a pierwszy koncert zaplanowano na 21 lutego w Belfaście. W Polsce Niall Horan zagra 18 marca 2024 roku - wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

Przedsprzedaż biletów na koncert w Polsce dla wybranych użytkowników TikToka startuje w czwartek 1 czerwca 2023 roku dokładnie o godzinie 10 rano na stronie ticketmaster.pl - dostępne będą zwykłe wejściówki i pakiety VIP-owskie.

Niall Horan. Bilety na koncert w Polsce

Regularna sprzedaż biletów na koncert Nialla Horana w Polsce wystartuje 2 czerwca o godzinie 10. Wejściówki będzie można nabyć także na stronie ebilet.pl. Organizator uprzedza, że w tym wypadku dostępne będą tylko bilety elektroniczne i domowe, a także wprowadzono limit liczby wykupionych biletów. Jeden użytkownik może kupić sześć biletów - ograniczenie odnosi się także do osób mieszkających w jednym gospodarstwo domowym lub posługujących się tym samym adresem korespondencyjnym tudzież kartą kredytową. Do tego do każdego zamówienia online doliczana jest oplata serwisowa w wysokości 20 zł.

Więcej o: