Cleo pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Young Cleosia" bardzo się zmieniła?

Z okazji Dnia Dziecka artyści i gwiazdy często pokazują fanom zdjęcia z dzieciństwa, dzieląc się wspomnieniami. Tak jest i w przypadku Cleo, która z tej okazji podzieliła się fotografią ze szkoły podstawowej. Bardzo się zmieniła?

Joanna Klepko urodziła się w 1983 roku, dzieciństwo spędziła na warszawskim Ursynowie. Pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała w chórze gospel. Jej kariera muzyczna rozwinęła się kilka lat później, po nawiązaniu współpracy z Donatanem. Największą sławę dał Cleo przebój "My Słowianie", z którym duet reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Od kilku lat Cleo rozwija karierę solową i wydaje kolejne hity, a w "The Voice Kids" trenuje młodych uczestników. Ma też wierne grono fanów, z którymi pozostaje w kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo PopKultura odc. 157

Cleo z okazji Dnia Dziecka wspomina dzieciństwo. Pokazała zdjęcie z czasów szkolnych

Z okazji Dnia Dziecka Cleo postanowiła pokazać swoim fanom zdjęcie z czasów szkolnych. Na Instagramie opublikowała fotografię do legitymacji, wykonaną w szkole podstawowej. W żółtym swetrze i blond włosach piosenkarka wydaje się nie do poznania. Jednak uśmiech, spojrzenie i blond kucyk pozostały niezmienne.

Mała Cleosia, inaczej YOUNG CLEOSIA, lat 9, nieśmiała, wrażliwa. Od dziecka dusza artystyczna. Na sercu przyklejona tarcza szkoły podstawowej nr 81 na Ursynowie oraz odznaka wzorowego ucznia. Najcenniejsze co wtedy miałam, to otwarte serce i głowę pełną marzeń

– napisała w poście artystka. Podkreśliła, że choć lata minęły, "ta mała dziewczynka nadal we niej jest" i to dzięki swojemu wewnętrznemu dziecku wciąż tworzy i inspiruje się światem. Cleo zaapelowała też do fanów, by nigdy nie tracili w sobie dziecka.

 

Cleo świętuje Dzień Dziecka i apeluje do fanów. "Kurczę, ale się zmieniłaś"

W komentarzach nie zabrakło zachwytów nad kilkuletnią Joanną Klepko, ale i słów poparcia dla apelu piosenkarki. Fani życzyli Cleo i sobie nawzajem wszystkiego najlepszego z okazji święta każdego dziecka.

Najważniejsze jest mieć w sobie dziecko całe życie i spełniać marzenia
Kurczę, ale się zmieniłaś. Ale spojrzenie cały czas takie samo.
Ale słodka Cleosia.
W każdym z nas drzemie wewnętrzne dziecko. Dzieciństwo to wspaniałe chwile, które zostaną z nami na zawsze. Najważniejsze, aby nie zagubić tej cząstki dzieciństwa w sobie, tylko pozostać dzieckiem jak najdłużej.
Więcej o: