Grzegorz Skawiński pokazał zdjęcie w długich włosach. Fani zachwyceni. "Przystojniak"

Grzegorz Skawiński podzielił się z fanami zdjęciem z młodości. Okazuje się, że zanim został sławny, nosił bujną czuprynę. Fani w komentarzach nie kryli zachwytu.

Grzegorz Skawiński przygotował dla fanów niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Wokalista opublikował na Instagramie zdjęcie z młodości, na którym, ku zaskoczeniu wielu fanów, ma zupełnie inną fryzurę niż ta, z której od lat słynie. 

Zobacz wideo Syn Steczkowskiej nawiązał tajemniczą współpracę z Grzegorzem Skawińskim: Chodzi o utwór "Nasze randez-vous"

Debiutował na scenie prawie 50 lat temu. Grzegorz Skawiński ma koncie liczne sukcesy

Grzegorz "Skawa" Skawiński jest jednym z najpopularniejszych wokalistów na polskiej scenie muzycznej. Przez blisko 50 lat działalności artystycznej był związany z wieloma różnymi formacjami, a najpopularniejsze z nich to m.in. Horoskop, Skawalker czy O.N.A. Jego kariera nabrała tempa, gdy w 1976 roku dołączył do zespołu Kombi, z którym występował przez blisko 16 lat. Obecni jest liderem grupy Kombii, która powstała w 2003 roku. W dyskografii Skawy znajdują się liczne albumy, lecz tylko trzy z nich to solowe płyty. Pozostałe powstały we współpracy z zespołami, których był członkiem. Artysta wypromował również wiele hitów, które mimo upływu lat wciąż cieszą się popularnością wśród słuchaczy, m.in. "Sen się spełni", "Pokolenie" czy "Awinion".

Grzegorz Skawiński pokazał zdjęcie w długich włosach. Jak wyglądał?

Cechą charakterystyczną w wyglądzie Grzegorza Skawińskiego od wielu lat są okulary i fryzura, a właściwie jej brak. Choć większość fanów muzyka nie zna go w innym wydaniu, to okazuje się, że wcześniej słynął z bujnej fryzury. Z okazji Dnia Dziecka wokalista opublikował na Instagramie zdjęcie, przypominając czasy młodości. Pod wpisem natychmiast zaroiło się od komentarzy.

 
Rewelacja, jak maturzysta
Przystojniak
Jaki śliczny chłopczyk!
Ostra stylówka

— pisali internauci. Wielu zauważyło również, że choć 6 lipca 2023 roku Grzegorz Skawiński będzie obchodzić 69. urodziny, to niewiele zmienił się od czasu, z którego pochodzi fotografia.

Różnica tylko w owłosieniu i okularach. 
Dużej zmiany nie widzę. Zawsze w dobrej formie.
Więcej o: