Niespodzianka po koncercie Eda Sheerana. Wokalista zaserwował fanom kanapki. "Jedyny w swoim rodzaju"

Obecnie Ed Sheeran przebywa w Filadelfii, gdzie gra koncerty w ramach trasy "The Mathematics Tour". Między występami postanowił zorganizować dla fanów niespodziankę. Zaprosił wszystkich do jednej z restauracji na własnoręcznie przygotowane kanapki.

W maju 2023 roku na rynku fonograficznym pojawił się czwarty album studyjny Eda Sheerana. W ramach promocji płyty, wokalista zorganizował pierwszą od pięciu lat trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. To jednak nie koniec niespodzianek.

Zobacz wideo Popkultura odc. 112

Nowa płyta Eda Sheerana robi furorę. Wokalista koncertuje w Filadelfii

Ed Sheeran debiutował na rynku fonograficznym w 2011 albumem "+". Od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością wśród słuchaczy, a jego utwory podbijają światowe listy przebojów. W kolejnych latach kariery wytrwale pracował na swój sukces, wydając kolejne krążki: "x", "÷" oraz "=". Czwarta płyta z matematycznej serii "–" ukazała się 5 maja 2023 roku, a niedługo później wokalista wyruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Obecnie przebywa w Filadelfii, gdzie zorganizował dla fanów ciekawe atrakcje.

Ed Sheeran zaskakuje. Przygotował dla fanów nietypową niespodziankę

Pomiędzy występami w Filadelfii wokalista postanowił zaskoczyć fanów w nietypowy sposób. Najpierw zapytał na Instagramie, gdzie są najlepsze cheesesteaki w mieście, a niedługo później udostępnił adres restauracji SQ Philip's Steaks i ogłosił, że wszystkie kanapki tego dnia będą serwowane "na jego koszt". To właśnie w tym lokalu pod okiem wykwalifikowanych kucharzy przyrządził kilka cheesesteaków, które następnie wręczył fanom tłumnie zebranym pod budynkiem baru.

 

Nagranie z całego wydarzenia muzyk opublikował na profilu na Instagramie. Na wideo słyszymy, jak właściciele lokalu chwalą Sheerana za jego kulinarne umiejętności. Również fani są zachwyceni kanapkami przyrządzonymi przez idola. Pod filmikiem zaroiło się od komentarzy.

Tyle radości z interakcji z fanami i innymi ludźmi!
Ed jest wyjątkową osobą! Jedyny w swoim rodzaju!
Jesteś po prostu pięknym człowiekiem na innym poziomie, za te wszystkie niesamowite rzeczy, które robisz i ile szczęścia wnosisz do życia ludzi.

— pisali zachwyceni internauci. Inni z kolei postanowili nieco zażartować z gestu wokalisty, sugerując, że jeśli zrezygnuje z muzyki, to przynajmniej ma alternatywne zajęcie. "Jeśli coś z muzyką nie wyjdzie, to przynajmniej masz plan B" — stwierdził fan Sheerana.

Więcej o: