Patrycja Markowska pochwaliła się archiwalną fotografią z ojcem. Fani zachwyceni. "Jak Patrick Swayze"

Kilka lat temu Grzegorz Markowski przeszedł na muzyczną emeryturę. Od tamtej pory prawie w ogóle nie pojawia się na scenie, wyjątki robi jedynie dla duetów z córką, Patrycją Markowską. Z okazji Dnia Dziecka wokalistka udostępniła archiwalne zdjęcie z tatą.

Z okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd ze świata show-biznesu pokazało pamiątkowe fotografie z dzieciństwa. Nie inaczej było w przypadku Patrycji Markowskiej. Wokalistka udostępniła fanom zdjęcie, na którym pozuje wraz z tatą, Grzegorzem Markowskim. Internauci są zachwyceni.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysowym momencie w "Ameryka Express": "Byłam kompletnie rozwalona"

Jest jednym z najsłynniejszych polskich rockandrollowców. Grzegorz Markowski zakończył karierę

Grzegorz Markowski już ponad cztery dekady jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki rockowej w Polsce. Największą popularność zyskał w latach 80. jako lider kultowego zespołu Perfect, z którym występował przez większość swojej kariery. Niespodziewanie w 2017 roku artysta poinformował fanów, że kończy działalność artystyczną i przechodzi na emeryturę. Gdy w mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia muzyka, głos zabrała jego córka, Patrycja Markowska. — W tym roku kończy 70 lat, to jest taki wiek słuszny. On to jest rockandrollowiec, nie skarży się, jest dzielny. Świetnie brzmi, jak wychodzi na scenę — mówiła w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Choć Markowski coraz rzadziej występuje na scenie, to dla córki, również wokalistki, robi wyjątki. Artyści nagrali nawet wspólny album "Droga", który na rynku fonograficznym ukazał się pod koniec stycznia 2019 roku. Patrycja Markowska niedawno udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że ojciec nie jest już tak entuzjastycznie nastawiony do powrotów na scenę i męczą go publiczne występy. — Bardzo trudno wyczuć moment, do którego mogę go namawiać, natomiast każde nasze wyjście na scenę jest niewyobrażalnym przypływem energii, takim świętem i wzruszeniem — opowiedziała w rozmowie z Plejadą.

Patrycja Markowska udostępniła zdjęcie z tatą. Fotografia robi furorę wśród fanów

Patrycja Markowska chętnie publikuje w sieci urywki ze swojego życia prywatnego. Na jej instagramowym profilu nie brakuje również zdjęć z tatą. Z okazji minionego Dnia Dziecka wokalistka postanowiła pokazać fanom archiwalną fotografię z dzieciństwa, na której pozuje wraz z liderem zespołu Perfect. Pod postem zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów.

 
Tata wygląda tu jak Patrick Swayze
Piękne wspomnienia
Z tatulkiem najlepiej
Więcej o: