Tak wyglądałaby Cleo w czarnych włosach. Bez blond kucyka trudno ją rozpoznać

Cleo od niemal dekady odnosi kolejne sukcesy na scenie muzycznej i wciąż pozostaje wierna swojemu scenicznemu wizerunkowi, którego najważniejszym elementem jest wysoko upięty kucyk. Jak wyglądałaby, gdyby zdecydowała się na radykalną zmianę i przefarbowała włosy na czarno?

Wiele gwiazd polskiego show-biznesu przyzwyczaiło nas do wizerunku, któremu są wierni od lat. Do tego stopnia, że dziś nie wyobrażamy sobie innego oblicza. Przykładem może być Michał Szpak czy Magda Gessler w burzy blond loków. Podobnie jest w przypadku Cleo, która od początku współpracy z Donatanem nosi na głowie wysoko upięty blond kucyk lub warkocz.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak Cleo dba o doczepiane włosy?

Cleo od dekady pozostaje wierna swojemu wizerunkowi. Jak wyglądałaby w innej fryzurze?

Cleo pierwszy kontakt ze sceną nawiązała dzięki występom w chórze gospel. Skończyła architekturę krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W 2011 roku próbowała swoich sił w pierwszej edycji "X Factor", jednak bez sukcesu. Jej kariera rozwinęła się dwa lata później, po nawiązaniu współpracy z Donatanem, z którym w 2014 roku wystąpiła podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Od niemal 10 lat Cleo jest obecna na szczytach list przebojów, od kilku lat jest trenerką w programie "The Voice Kids". Od dekady pozostaje wierna swojemu scenicznemu wizerunkowi.

Tak wyglądałaby Cleo w czarnych włosach. Korzystna zmiana?

Charakterystycznym elementem wizerunku Cleo jest wysoko upięty i długi blond kucyk. Artystka nie ukrywa, że do stworzenia scenicznej fryzury wykorzystuje doczepy, które nadają objętości i długości jej naturalnym włosom. Zdarza się, że piosenkarka prezentuje się w rozpuszczonych i naturalnych włosach, np. podczas sesji promującej jej ostatni singiel. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądałaby, gdyby zdecydowała się zmienić kolor i zrezygnować z kucyka?

Jak wyglądałaby Cleo w czarnych włosach?Jak wyglądałaby Cleo w czarnych włosach? Źródło: instagram.com/cleo_don / FaceApp

W czarnym kolorze z fioletowymi refleksami byłoby piosenkarce do twarzy, ale taka zmiana fryzury sprawiłaby, że Cleo zmieniłaby się nie do poznania. Może kiedyś zdecyduje się na tak radykalną metamorfozę, na razie jednak pozostaje wierna blond włosom.

Więcej o: