Tyle Roxie Węgiel bierze za jeden koncert. Kwota zwala z nóg. Jej menedżer zabrał głos

Jakiś czas temu Roksana Węgiel zaskoczyła fanów, wyjawiając, że pierwszy milion zarobiła, mając zaledwie 17 lat. Teraz Super Express ustalił stawki, jakie młoda gwiazda bierze za koncerty. Menedżer artystki zabrał głos w sprawie i odniósł się do tych doniesień.

Roxie Węgiel debiutowała na scenie w wieku 13 lat w pierwszej edycji muzycznego programu "The Voice Kids", którego została laureatką. Pozycję w branży umocniła w 2018 roku, wygrywając 16. Eurowizję Junior. Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa i dziś 18-latka jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. 

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Roksana Węgiel jest milionerką. Zdradziła, kiedy udało jej się to osiągnąć

Jakiś czas temu Roxie Węgiel udzieliła wywiadu w ramach podcastu Żurnalisty. Podczas rozmowy poruszyła wiele wątków zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego, w tym opowiedziała również o zarobkach. Wówczas wyjawiła, że została milionerką, mając zaledwie 17 lat. Był to ważny moment w jej życiu, zrozumiała bowiem, że realizując swoją największą pasję, może jednocześnie zarabiać pieniądze, które pozwolą jej wieść godne życie. — Ucieszyłam się. Nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet — twierdziła.

Tyle Roxie Węgiel dostaje za koncerty. Kwota robi wrażenie

Choć Roxie Węgiel debiutowała 5 lat temu, to jej fenomen stale przybiera na sile. Na koncertach wokalistki zwykle gromadzą się tłumy, dlatego artystka może liczyć na adekwatne wynagrodzenia. Jak podaje portal SuperExpress, wokalistka za jeden koncert otrzymuje od 20 do 30 tys. zł.

 

By potwierdzić te doniesienia, Plejada skontaktowała się z menedżerem gwiazdy, który wyjaśnił, iż podane kwoty nie są wyłącznie wynagrodzeniem Węgiel, ale wszystkich osób zaangażowanych w koncert.

Kwoty podawane przez media zawierają w sobie koszty opłacenia muzyków, logistyki (transportu), oświetlenia, nagłośnienia, tour menedżera, techniki i nie stanowią bezpośrednio całości zarobku artystki — czytamy w wyjaśnieniu.
Więcej o: