15-letnia Viki Gabor wyznała, że kryzys w karierze ma już za sobą

Viki Gabor od czasu zwycięstwa na Eurowizji Junior cały czas jest aktywna w branży muzycznej, ale jej najnowsze piosenki nie są już tak wielkimi hitami jak "Superhero". W ostatnim wywiadzie wyznała, że pomimo młodego wieku kryzysowy moment w swojej karierze ma już za sobą. Zdradziła również kto jest odpowiedzialny za fortunę, którą zarobiła.

Chociaż Viki Gabor ma tylko 15 lat, to jest już rozpoznawalną piosenkarką w całej Polsce. Muzyczny świat zaczęła podbijać w programie "The Voice Kids", w którym udało jej się zająć drugie miejsce, ale naprawdę głośno zrobiło się o niej, gdy reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior w 2019 roku i wygrała konkurs. Później nagrała przebojowy utwór "Ramię w ramię" z Kayah i wydała album "Getaway (Into My Imagination)".

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Viki Gabor o Opolu i egzaminie ósmoklasisty. Mówi, dlaczego nie uczy się z innymi

Młoda piosenkarka nie przejmuje się finansami. Borykała się za to z kryzysem

W zeszłym roku piosenkarka wydała drugi album pt. "ID", który nie stał się hitem jesieni. Pomimo tego, młoda gwiazda dzięki tworzeniu muzyki zarobiła już bardzo duże pieniądze. W ostatniej rozmowie z "Party" zdradziła, kto opiekuje się jej finansami. Okazuje się, że to rodzice sprawują nad tym pieczę, a ona skupia się na muzykowaniu:

Na razie rodzice się zajmują finansami. Ja nawet nie mam czegoś takiego, że chce te pieniądze. Ja na razie tworzę muzykę, jak dorosnę i będę potrzebowała to wtedy. Fajne jest to, że rodzice się tym zajmują i ja mam luz, nie muszę się przejmować. I to jest super – stwierdziła Viki Gabor.

15-letnia artystka zdecydowała się także opowiedzieć o blaskach i cieniach bycia artystką. Wyszło na jaw, że borykała się z kryzysowym momentem w swojej karierze, ale zdołała już się z nim uporać. Dojrzale stwierdziła, że jest to bolączka wielu twórców:

Myślę, że każdy ma jakiś kryzys. Chyba też go przeszłam. Trzeba to przeżyć po prostu. Jesteśmy tylko ludźmi. Nie mam czegoś takiego, że chciałabym skończyć robić muzykę. Myślę, że się to nie stanie, bo całe moje życie opiera się na muzyce. Dorastałam słuchając muzyki, śpiewając w domu. Jak mam taką szansę, że mogę śpiewać na koncertach i tworzyć, publicznie pokazywać swoją muzykę to nie chciałabym przestać, bo to jest naprawdę super – mówi 15-latka.
 

Viki Gabor w tym roku zdawała egzamin ósmoklasisty i to właśnie od jego wyników oraz od świadectwa ukończenia szkoły podstawowej zależeć będą dalsze losy jej kariery. Jakiś czas temu opowiedziała, że rodzice postawili jej warunek, że jeżeli średnia jej ocen spadnie poniżej 4.0, to będzie musiała zawiesić karierę i skupić się na nauce

Więcej o: