Ile zgarnia Doda za koncert? Kwota zwala z nóg. I tak bierze mniej niż zespół Bajm

Ile życzą sobie polskie gwiazdy za koncert na imprezie zamkniętej? Doda za zaśpiewanie trzech piosenek, inkasuje 50 tys. zł, a jak wygląda sytuacja w przypadku innych artystów? Niektóre kwoty zwalają z nóg.

Dymitr Błaszczyk z popularnego kanału na YouTube "Sprawdzam jak", postanowił zadzwonić do agentów polskich artystek i sprawdzić, jak dużo trzeba zapłacić za ich występ. Ile za koncert bierze Ewa Farna, a ile życzy sobie Beata Kozidrak?

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Ile zapłacimy za występ gwiazdy na imprezie firmowej? Organizator musi zapewnić również nocleg

Dymitr na początku filmu zaznaczył, że do każdego z agentów dzwonił z tym samym zapytaniem dotyczącym koncertu na zamkniętej imprezie firmowej. Film na wydźwięk humorystyczny i nie ma na celu nikogo obrazić, ale dzięki niemu możemy dowiedzieć się, ile polskie gwiazdy biorą za występy. Na pierwszy ogień poszła Ewelina Lisowska. Podczas rozmowy z menadżerką artystki dowiadujemy się, że za koncert z zespołem inkasuje 25 tysięcy netto.

 

Ewa Farna na zamkniętej imprezie zagra za 55 tysięcy netto. Dodatkowo organizator jest zobligowany zapewnić nocleg nie tylko dla samej gwiazdy, ale także dla reszty członków zespołu, czyli łącznie dla 12 osób. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Stawka Beaty Kozidrak wbija w fotel. Gwiazda kosztuje ponad 80 tys. zł 

Występ królowej polskiej sceny muzycznej, Beaty Kozidrak, okazał się trudniejszy do zorganizowania. Artystka do końca roku ma niemal wypełniony kalendarz, ale youtuberowi udało się dowiedzieć, że za koncert z zespołem na imprezie zamkniętej należy przyszykować 85 tys. zł. Kolejną gwiazdą, o jaką zapytał Dymitr, była Doda. Okazuje się, że artystka nie gra tego typu koncertów, a opcją, jaka wchodziła w grę, jest tzw. występ specjalny i wykonanie zaledwie trzech utworów, czyli 15-minutowy występ, który kosztuje 50 tys. zł. 

Więcej o: