Karpiel-Bułecka miał niespodziankę podczas koncertu. Tak "świetnego" duetu nikt się nie spodziewał

Zakopower wystąpił podczas tegorocznego Sosnowiec Fun Festival. Gdy Sebastian Karpiel-Bułecka śpiewał jeden z największych przebojów zespołu, na scenie pojawił się wyjątkowy gość. Wokalista nie krył zaskoczenia.

W dniach od 9 do 11 czerwca 2023 roku odbywał się Sosnowiec Fun Festival. Tegoroczna lista artystów, którzy przez trzy dni koncertowali, śpiewając swoje największe hity, zgromadziła pod sceną tłumy zainteresowanych słuchaczy. Jedną z gwiazd niedzielnego wydarzenia był Sebastian Karpiel-Bułecka wraz z zespołem Zakopower. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska o „Azja Express". Sebastian Karpiel został z dziećmi

Fenomen Zakopower nie słabnie od lat. Zespół wciąż podbija listy przebojów

Zakopower powstał w 2005 roku z inicjatywy Sebastiana Karpiel-Bułecki i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością wśród słuchaczy. Piosenki, będące połączeniem muzyki folkowej z elementami rocka i jazzu, szybko zaczęły podbijać listy przebojów. Zespół od lat regularnie koncertuje, umacniając swoją pozycję nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach Europy. Na swoim koncie mają aż 8 albumów studyjnych, z których większość pokryła się złotem lub platyną. Przez 18 lat kariery wypromowali wiele hitów, lecz ich największym przebojem jest utwór "Boso" wydany w 2011 roku.

Niespodzianka podczas występu Zakopower. Karpiel-Bułecka nie krył zaskoczenia

Podczas Sosnowiec Fun Festival 2023 Zakopower wykonał największe przeboje ze swojego repertuaru. Gdy Sebastian Karpiel-Bułecka śpiewał piosenkę "Boso" na scenie pojawił się wyjątkowy gość. Do wokalisty postanowiła dołączyć Natalia Szroeder. Artysta nie krył zaskoczenia, a nagraniem z tej niespodzianki pochwalił się w mediach społecznościowych.

Piękną miałem dzisiaj niespodziankę na Sosnowiec Fun Festival. Dziękuję Natalia Szroeder i proszę o więcej

— napisał lider zespołu. Pod postem zaroiło się od komentarzy fanów, którzy również nie kryli zachwytu nad tym duetem.

 
Występ z Natalią był super, co za niespodzianka
Świetny duet

— pisali internauci. Wśród licznych komentarzy pojawiło się również kilka słów od Natalii Szroeder.

Cóż to była za radość dla mnie

— napisała wokalistka. 

Więcej o: