"Doda akustycznie robi pogrom". Fani są zachwyceni nowymi wersjami piosenek wokalistki

Doda pojawiła się w studiu radia RMF FM, aby udzielić szczerego wywiadu. Następnie fani mogli usłyszeć jej największe przeboje w akustycznej aranżacji w ramach "Poplista Live Sessions". W komentarzach nie zabrakło zachwytów.

Od ponad 20 lat Doda jest jedną z najpopularniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej. Już jako dziecko pojawiała się na scenie, lecz prawdziwą karierę rozpoczęła w wieku 14 lat jako aktorka musicalowa teatru Buffo. Dziś ma na koncie wiele prestiżowych nagród, rzesze oddanych fanów, miliony sprzedanych płyt i kilkanaście wielkich przebojów. Niektóre z nich zaśpiewała na żywo w studio RMF FM.

Zobacz wideo

Doda otworzyła się w na bolesną przeszłość w wywiadzie. Później zaskoczyła słuchaczy

19 czerwca Doda pojawiła się w radiu RMF FM, by udzielić osobistego wywiadu. Wokalistka opowiedziała o zmaganiach z depresją i próbach powrotu do zdrowia, a także odniosła się do licznych skandali, w które była zamieszana na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Na zakończenie powróciła jednak do nieco milszych tematów i zdradziła kilka planów na najbliższą przyszłość. Zwieńczeniem spotkania był występ artystki na żywo w ramach cyklu "Poplista Live Sessions".

Doda robi furorę, śpiewając największe hity w akustycznych aranżacjach. Fani zachwyceni 

Jakiś czas temu Doda zapowiedziała, że planuje wydać ostatnią solową płytę, która będzie ukoronowaniem ponad 20 lat na scenie, a następnie kończy karierę. W związku z tym wydała trzy nowe single, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy i podbijają listy przebojów. W piosenkach "Zatańczę z Aniołami", "Melodia ta" oraz "Wodospady" rozprawia się z bolesną przeszłością. 

 

Słuchacze radia RMF FM mieli wyjątkową szansę usłyszeć te utwory w akustycznych aranżacjach. Nagrania z występu wokalistki zostały opublikowane w mediach społecznościowych, w tym m.in. na Instagramie. Pod postem natychmiast zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów.

Ta wersja jest idealna
Kawał dobrej, wokalnej roboty
Doda zawsze wymiata, a Doda akustycznie robi pogrom
No cóż... Perfekcja, to powinno być Twoje trzecie imię
Więcej o: