Nosowska zaśpiewała "Szklanki" Young Leosi! Nie zrobiła tego sztuczna inteligencja

W ostatni weekend odbył się pierwszy koncert z tegorocznej trasy Męskiego Grania. Ci, którzy byli pod sceną mogli w pewnym momencie przeżyć duży szok. W Szczecinie wybrzmiał utwór, którego mało kto mógłby się tam spodziewać. Chodzi o słynne "Szklanki" Young Leosi, które postanowiła zaśpiewać Kasia Nosowska. Jak do tego doszło?

W tym roku trasa koncertowa Męskiego Grania obejmuje siedem miast, a pierwszym z nich był Szczecin. Podczas widowiska w tym mieście doszło do niespodziewanej sytuacji. W pewnym momencie obecna na scenie Katarzyna Nosowska zaczęła śpiewać "Szklanki" Young Leosi w autorskiej interpretacji. 

Więcej ciekawych tekstów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

"Szklanki" na Męskim Graniu – tego jeszcze nie grali!

Wokalistka zespołu Hey wykonała ten viralowy utwór wspólnie z Iwoną Król, która prywatnie jest żoną piosenkarza Błażeja Króla. A tak się składa, że właśnie on i Katarzyna Nosowska są w tym roku odpowiedzialni za zupełnie nowy projekt – Męskie Granie Przestawia, w ramach którego zostały właśnie zaśpiewane "Szklanki" Young Leosi. W jego ramach połączą się ze sobą dwa zespoły w swoich pełnych składach, tworząc jeden muzyczny kolektyw i na nowo interpretując wybrane utwory. 

Gdzie w tym roku zagra Męskie Granie?

W najbliższym czasie koncerty z serii "Męskie granie" wybrzmią w takich miastach, jak: Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawa (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem). Podczas piątkowych i sobotnich koncertów będzie można usłyszeć zarówno artystów znanych z poprzednich edycji wydarzenia, jaki i licznych debiutantów.

Natomiast w składzie tegorocznej Orkiestry pojawili się doświadczeni w boju Igo i Vito Bambino, a także debiutujący w głównym składzie Mrozu. Nagrali razem piosenkę "Supermoce", która jest hymnem tegorocznej trasy, a do tego całkowicie odmiennym od promującej ubiegłoroczną edycję Męskiego Grania pogodnej piosenki "Jest tylko teraz", którą nagrali razem Bedoesem, Krzysztof Zalewski i Kwiat Jabłoni. Utwór jest żywy i energetyczny, co docenili słuchacze. Albowiem teledysk do utworu został już obejrzany ponad 12 mln razy w serwisie YouTube oraz bardzo chętnie jest grany przez rozgłośnie radiowe.

Więcej o: