Doda w nowym klipie "opowiedziała o swoim piekle". Zapowiedziała, że to jej ostatni teledysk

"Pewnie już wiesz" to jedna z trzech najnowszych piosenek Dody, która w zaskakująco szybkim tempie podbiła serca słuchaczy. Do sieci trafił właśnie teledysk do utworu, a artystka zapowiedziała, że to ostatni, jaki stworzyła na potrzeby nowej płyty.

Doda od przeszło dwóch dekad jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w rodzimej branży muzycznej. W jej dyskografii znajduje się wiele albumów, zarówno solowych, jak i tych stworzonych we współpracy z zespołem Virgin, a pochodzące z nich hity wciąż zachwycają fanów. Niedawno artystka ponownie weszła do studia, poszerzając repertuar o kolejne single.

Zobacz wideo Doda śmieje się z sytuacji z Górniak. "Komiczna sytuacja 40 i 50-letnich celebrytek"

Nowe piosenki Dody robią furorę. Artystka stawia w nich czoła bolesnej przeszłości 

Jakiś czas temu Doda zapowiedziała zakończenie muzycznej kariery, której zwieńczeniem będzie czwarty solowy album w jej dyskografii. Na płycie "Aquaria" znalazły się takie utwory jak m.in. "Fake Love" czy "Melodia ta", które niemal od razu po premierze podbiły listy przebojów. Wśród fanów artystki ogromną popularnością cieszy się również piosenka "Pewnie już wiesz", która pokryła się złotem, zanim jeszcze rozpoczęto realizację klipu. W jej tekście Doda mierzy się i rozlicza z bolesnymi doświadczeniami z przeszłości. — W studiu już nie było trudno, ponieważ to był etap, kiedy pożegnałam się ze wszystkimi demonami z przeszłości. Zdecydowanie gorzej się jej teraz słucha, za każdym razem mam ciarki. Ten kawałek wzbudza we mnie ogromne emocje — mówiła w jednym z wywiadów. 

Doda opublikowała nowy teledysk. Fani nie kryją zachwytu klipem

Doda nie ukrywa, że "Pewnie już wiesz" to jedna z najbardziej osobistych piosenek, która pojawia się na jej nowej i jednocześnie ostatniej płycie. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się zrealizować obraz, będący dopełnieniem wielu gorzkich słów.

To mój szósty, a zarazem ostatni teledysk z 'Aquarii' (...). Dziękuję, że towarzyszyliście mi podczas tej drogi, bardzo oczyszczającej, ale jednocześnie trudnej. Opowiedziałam Wam o moim piekle i o tym jak przeszłam przez nie sama

— napisała. Dotychczas Doda realizowała klipy z rozmachem, tym razem postanowiła jednak na znacznie bardziej subtelny obraz stworzony techniką mastershot na podstawie jej wizji oraz scenariusza. Fani nie kryli zachwytu taką odsłoną idolki, dając temu wyraz w licznych komentarzach.

 
W teledysku nic się nie dzieje, a dzieje się wszystko. Mnóstwo emocji. Smutnych emocji. Wzrusz i ciarki
Brak mi słów. Wzruszenie odebrało mowę
Kompletnie inny teledysk od tych, które mogliśmy dotychczas oglądać. Pięknie, skromnie i treściwie. 'Pewnie już wiesz' jest najlepszym utworem Dody w jej karierze

O sukcesie teledysku oraz piosenki świadczy również fakt, iż niespełna dobę po publikacji "Pewnie już wiesz" miało ponad 257 tys. wyświetleń i stało się numerem 7 na karcie "Na czasie" w kategorii muzyka.

Więcej o: