Wiśniewski "nie dostał miłości od kobiety", więc związał się z mężczyzną. "Nigdy tego nie ukrywałem"

Bogate życie miłosne Michała Wiśniewskiego przez lata budziło kontrowersje. Wokalista aż pięć razy stawał na ślubnym kobiercu, czego owocem jest sześcioro dzieci. Choć media obserwowały jego kolejne związki, to wielu umknął fakt, że w przeszłości łączyły go zażyłe relacje z innym mężczyzną.

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie wiele hitowych piosenek, stworzonych wraz z zespołem Ich Troje, lecz to za sprawą burzliwego życia prywatnego zyskał największy rozgłos w mediach. Zanim poznał obecną żonę Polę, był w kilku nieudanych relacjach i, jak się okazuje, nie tylko z kobietami. 

Zobacz wideo "Rodzina patchworkowa to nie jest pomysł na życie". Ania Świątczak o sytuacji rodzinnej

Lider Ich Troje znowu szokuje. "Taka była moja droga i moje doświadczenia"

Nie jest tajemnicą, że na początku kariery Michał Wiśniewski regularnie koncertował w klubach dla osób homoseksualnych. To właśnie tam po raz pierwszy fotoreporterzy przyłapali go na uściskach z mężczyzną. Część osób była zaskoczona, bo wokalista uchodził za kobieciarza. Wielu uznało to jedynie za imprezowy wybryk, ale okazało się, że jest inaczej. Kilkanaście lat temu w wywiadzie dla portalu Gaylife.pl muzyk potwierdził, że przez pewien czas był w związku z mężczyzną. Łączyła ich bardzo zażyła więź. — Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i moje doświadczenia — mówił.

Wiśniewski wrócił wspomnieniami do związku z mężczyzną. Wyznał, dlaczego zdecydował się na taki krok

Lider Ich Troje zdradził, że był to czas, kiedy dopiero poznawał siebie. Eksperymentował, odkrywał swoją orientację i potrzeby w romantycznych relacjach. Wówczas miał już za sobą kilka związków z kobietami, jednak w każdym z nich czegoś mu brakowało. Nie potrafił jednak określić, czego konkretnie. Stwierdził wtedy, że być może mężczyzna będzie w stanie obdarzyć go takim uczuciem, jakiego pragnie. — Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, ponieważ najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety — podsumował Wiśniewski. Choć ze wspomnianym partnerem był przez stosunkowo długi czas, to ostatecznie związek zakończył się rozstaniem. 

Więcej o: