Blanka wybierze się na studia? Mówi wprost o planie B. "Cieszę się"

Blanka Stajkow "Solo" zdobyła popularność i dziś rozwija karierę. Koncertuje, niedawno wydała też nowy singiel. W jednym z wywiadów zdradziła, czy myślała nad awaryjnym planem na życie. Odpowiedź zaskakuje, Blanka ma bowiem interesujące podejście.

Blanka po raz pierwszy dała się poznać szerokiej publiczności w 2021 roku za sprawą udziału w castingu do show "Top Model". W tym samym roku wydała debiutancki singiel. Jednak prawdziwą popularność zyskała dzięki wygranej w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. "Solo" zajęło 19. miejsce, ale utwór na dobre zapisał się w pamięci nie tylko fanów tego wydarzenia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Viki Gabor o innym scenariuszu na życie, niż muzyka i Blance

Co po Eurowizji robi Blanka Stajkow? "Solo" szykuje się konkurencja. Pojawił się nowy singiel

4 lipca w serwisach streamingowych oraz na platformie YouTube zadebiutował kolejny singiel, który stworzyła Blanka. Nowa piosenka opowiada o relacji z byłym partnerem, który po rozstaniu zaczyna błagać o przebaczenie. - Znacie to uczucie, kiedy druga połówka nie traktuje was tak, jak powinna, więc się rozstajecie? - pyta Blanka i dodaje, że "Boys Like Toys" to "hymn dla wszystkich, którzy czegoś podobnego doświadczyli". Piosenka podbiła YouTube, a zarówno w mediach społecznościowych, jak i pod teledyskiem, przeważają pozytywne reakcje, choć nie brakuje głosów krytyki.

Blanka zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. "Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy"

Przy okazji premiery nowego singla Blanka udzieliła krótkiego wywiadu reporterce Jastrząb Post. W rozmowie zdradziła m.in., jaki jest jej awaryjny plan na przyszłość. Czy piosenkarka myślała, co będzie robić w życiu, jeśli kariera muzyczna nie wypali? - Nie miałam planu B. Myślę, że nieposiadanie planu B sprawia, że plan A na pewno się szybciej spełni - podkreśliła.

 

Blanka przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie występowała podczas sesji "Open Mic" w restauracjach czy pubach. To w Nowym Jorku uczyła się śpiewać, w Ameryce skończyła też liceum. Czy planuje dalszą edukację i rozpoczęcie studiów? - Nigdy nie mówię nie. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy w przyszłości, natomiast teraz skupiam się na karierze muzycznej i cieszę się, że mogę to robić - przyznała.

Więcej o: