Destiny's Child wróci na scenę? Głos zabrała była wokalistka trio

18 lat temu Destiny's Child ogłosiły koniec zespołu. Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams skupiły się na karierach solowych. Choć losy girlsbandu były wyjątkowo burzliwe, fani wciąż liczą na ich powrót. Co na ten temat sądzi jedna z wokalistek?

Destiny's Child pod koniec lat 90. i na początku lat 2000. podbijał listy przebojów. Girlsband dał początek wielkiej karierze Beyoncé i sprawił, że popularność zyskały też Kelly Rowland i Michelle Williams, choć kariery dwóch ostatnich, w porównaniu do ich koleżanki, dziś nieco przycichły. Od zakończenia działalności tria minęło 18 lat, ale fani wciąż zastanawiają się, czy wokalistki nagrają jeszcze wspólną płytę. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Michelle Williams o powrocie Destiny's Child. "Gdyby to ode mnie zależało..."

Michelle Williams gościła niedawno w programie "The Terrell Show", w którym opowiedziała o zespole i ich ostatnim albumie. Destiny’s Child ogłosiły koniec zespołu w 2005 roku po występie w Barcelonie. Pięć lat wcześniej trio zawiesiło działalność, wokalistki chciały bowiem rozwijać solową karierę. W 2003 roku powróciły do studia, by nagrać wydany 15 listopada 2004 roku album "Destiny Fulfilled". Tytuł krążka okazał się proroczy. Jak podkreśliła, nie zdawała sobie sprawy, że okaże się ostatnim, a trio wkrótce zakończy wspólną działalność. - Gdyby to ode mnie zależało, to wciąż byłybyśmy zespołem. Nadal byłybyśmy razem - przyznała. Co jakiś czas powracają pytania o możliwy powrót zespołu i ponowne wspólne występy. Michelle Williams podkreśliła, że nie widzi żadnych przeszkód. - Jestem pewna, że gdybyśmy chciały to zrobić, to wiem, że drzwi są dla nas otwarte - powiedziała. Ostateczna decyzja należy też do Kelly Rowland i Beyonce.

Destiny's Child zakończył działalność. Kilka razy girlsband zrobił niespodziankę fanom

W skład Destiny’s Child początkowo wchodziły cztery członkinie - Beyoncé Knowles, Kelly Rowland, LaTavia Roberson i LeToya Luchett. Trzy lata po podpisaniu pierwszego kontraktu i już po wydaniu pierwszego albumu, który odniósł spory sukces, LaTavia i LeToya odeszły z zespołu. W 2000 roku zastąpiły je Michelle Williams i Farrah Franklin, która po kilku miesiącach również odeszła. Destiny’s Child stało się triem. Szybko cała trójka postanowiła skupić się na solowej karierze. Od zakończenia działalności Beyoncé, Rowland i Williams kilka razy spotykały się na scenie. W 2013 roku wstąpiły na gali Super Bowl, w 2018 roku zagrały podczas festiwalu Coachella.

Więcej o: