"The Voice Kids". To ona zajmie miejsce Dawida Kwiatkowskiego? Będziecie zaskoczeni

Po finale 6. edycji "The Voice Kids" Dawid Kwiatkowski ogłosił rezygnację z roli trenera. Od tamtej pory trwają spekulacje, kto zajmie jego miejsce. Wśród potencjalnych kandydatów pojawiła się m.in. tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji, Blanka Stajkow. Wokalistka już zabrała głos w sprawie.

Program "The Voice Kids" zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki w 2018 roku i szybko zdobył popularność. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy młodych, muzycznie utalentowanych uczestników, którzy pod okiem trenerów rozwijali umiejętności wokalne. Dotychczas w tej roli występowali duet Baron i Tomson z zespołu Afromental, Cleo, która zajęła miejsce Edyty Górniak oraz Dawid Kwiatkowski. Ostatni z gwiazdorskiego składu zrezygnował niedawno z zaszczytnego fotela i nie pojawi się w kolejnym sezonie.

Zobacz wideo Marcin Maciejczak. "Ludzie pisali żebym się zabił". Podejrzewali, że jest w związku z Dawidem Kwiatkowskim

Dawid Kwiatkowski odszedł z "The Voice Kids". Kto zajmie jego miejsce?

Dawid Kwiatkowski był związany z "The Voice Kids" od samego początku, czyli od 2018 roku. 6. edycja zakończyła się dla wokalisty sukcesem, jego podopieczna została bowiem zwyciężczynią. Dlatego wielu było zaskoczonych, gdy niedługo później w sieci pojawiło się oświadczenie, w którym ogłosił, że rezygnuje z dalszego uczestnictwa w programie w roli trenera.

Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robię to ostatni raz. Pamiętam jak we wrześniu zaczęły się bitwy i kompletując tria, powiedziałem do siebie 'stary, zrób to dobrze, robisz to ostatni raz i mają być to bitwy fenomenalne'. Takie były

napisał w poście opublikowanym na Instagramie.

Od tamtej pory w mediach nieustannie pojawiały się spekulacje dotyczące potencjalnych kandydatów na jego miejsce. W roli trenera widziano m.in. Kubę Szmajkowskiego, Roksanę Węgiel, Annę Karwan, Grzegorza Hyżego, a nawet Marinę Łuczenko-Szczęsną. – W przeszłości nie raz bywało, że popularna gwiazda wypadała słabo na zdjęciach próbnych, więc wszystkich potencjalnych nowych jurorów trzeba kategorycznie przetestować przed podpisaniem umowy. Nie każdy wbrew pozorom umie dobrze oceniać uczestników – komentowała osoba z produkcji w rozmowie z portalem Plotek.pl. Teraz wśród nazwisk pojawiła się również reprezentantka Polski podczas Eurowizji 2023, Blanka Stajkow.

Blanka nową trenerką w "The Voice Kids"? Wokalistka skomentowała doniesienia

Blanka Stajkow w ostatnim czasie zyskała ogromną popularność zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych słuchaczy. Choć jej muzyczna kariera dopiero się rozpoczyna, na swoim koncie ma bowiem raptem trzy single, to udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023 ściągnął na nią ogromne zainteresowanie mediów. W rozmowie z portalem Party.pl wokalistka odniosła się do spekulacji, jakoby miała zająć miejsce Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids". Przyznała, że póki co nie rozważała tego typu propozycji, lecz jeśli miałaby taką możliwość, to na pewno chciałaby sprawdzić się w tej roli. - Nie myślałam o tym, ale jeśli byłaby taka opcja, to oczywiście. Na pewno stawiałabym na to, że nie można się poddawać i trzeba robić to, co się kocha – skomentowała krótko.  

Więcej o: