Audioriver Festival 2023. Znamy line-up wyróżnionej za granicą imprezy. Bilety nadal w sprzedaży

Audioriver 2023 rozpocznie się już w piątek 28 lipca i potrwa trzy dni. Do Płocka w tym roku zawita przeszło 150 artystów oraz tysiące wielbicieli muzyki elektronicznej z całego kraju i nie tylko. Kogo będzie można usłyszeć? W jakiej ceny są dostępne bilety na wydarzenie? Sprawdźcie poniżej.

Audioriver Festival to od wielu lat ważne wydarzenie muzyczne na mapie Polski. Impreza została wyróżniona przez portal Resident Advisor, który umieścił ją wśród dziesięciu najważniejszych wydarzeń lipca obok festiwali z Belgii, Australii czy Japonii.

Zobacz wideo Hity muzyczne, które mogły nie istnieć. Wśród nich "Billie Jean", "Nothing Else Matters", czy "Smells Like Teen Spirit"

Audioriver Festival 2023 - line-up. Kto zagra?

Niestety na wydarzeniu nie pojawi się zapowiadany wcześniej The Caracal Project. Organizatorzy imprezy deklarują, że muzycy odwołali występ z przyczyn zdrowotnych. Za to zapowiadane koncerty zagrają gwiazdy takie jak Kamp!, Arbat, Catz'n Fogz, Moderat.

Poniżej publikujemy dokładną rozpiskę na temat tegorocznego line-upu. Na grafikach znajduje się podział koncertów na sceny, dni oraz godziny.

Audioriver Festival 2023 odbędzie się na plaży nad Wisłą w Płocku. "Położona nad malowniczym zalewem zachęca do wypoczynku na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Największą atrakcją Plaży Sobótka w Płocku jest nie tylko bezpieczne kąpielisko, ale także odbywające się tu regularnie imprezy muzyczne" - czytamy w opisie lokalizacji. Oficjalne pole namiotowe będzie położone około 400 metrów od plaży, na której odbywa się główna część festiwalu i znajdzie się na nim wszystko, co jest niezbędne do zregenerowania sił pomiędzy koncertami. Na Audioriver Camp można będzie nie tylko wypocząć, ale również skorzystać z toalet i pryszniców, depozytu oraz strefy gastronomicznej.

Audioriver Festival 2023 - bilety. Ile kosztują bilety na festiwal?

Karnety na wydarzenie rozpoczynają się od ceny 500 złotych. Karnet dwudniowy na piątek i sobotę to koszt 500 zł, za trzy dni festiwalu trzeba zapłacić 610 złotych. Każdy, kto chce uczestniczyć w wydarzeniu tylko w piątek lub w sobotę, będzie musiał zapłacić za bilet jednodniowy cenę 300 złotych, w niedzielę - 140 złotych. Organizatorzy udostępnili również opcję wykupienia pola namiotowego, której koszt rozpoczyna się od 209 złotych. Bilety są dostępne do kupienia na stronie ebilet i Biletomat. 

Więcej o: