Pierwszy w Polsce koncert Jonas Brothers! Bilety w sprzedaży już wkrótce. Znamy datę

Ta informacja to nie lada gratka dla wszystkich fanów Jonas Brothers. Słynny zespół ogłosił rozszerzenie trasy koncertowej THE TOUR, zapowiadając koncerty również w Europie, w tym m.in. w Polsce. Znamy szczegóły wydarzenia.

Jonas Brothers to amerykański zespół, który na rynku muzycznym zadebiutował w 2005 roku. W jego skład wchodzi trzech braci: Nick, Joe oraz Kevin. Poza wieloma hitami, które zyskały popularność wśród młodzieży, mają na swoim koncie również występy w słynnych produkcjach Disney’a, w tym m.in. w serii "Camp Rock".

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Nowa trasa Jonas Brothers cieszy się ogromną popularnością. Zespół ogłosił nowe daty koncertów

Choć bracia wzbudzali ogromne zainteresowanie, to w 2010 roku zdecydowali się zawiesić wspólną działalność. Wtedy też każdy z nich zaczął rozwijać solową karierę. Fani nie przestawali jednak dopytywać o powrót Jonas Brothers. Ostatecznie po 9 latach przerwy podjęli decyzję, by ponownie połączyć siły. Od tamtej pory stworzyli już kilka nowych utworów, które błyskawicznie zdobyły serca słuchaczy i podbiły listy przebojów na całym świecie. Efektem pracy była również płyta "The Album", która na rynku fonograficznym ukazała się w maju 2023 roku. Promowali ją singlem "Waffle House", który obecnie jest jednym z najpopularniejszych w repertuarze grupy.

Jonas Brothers koncert. Polska od lat czekała na taką informację

Wraz z promocją albumu muzycy ogłosili również trasę THE TOUR, w ramach której zaczęli koncertować po Stanach Zjednoczonych. Z racji tego, iż bilety wyprzedały się w mgnieniu oka, postanowili zaprezentować swój materiał również na europejskich scenach. Wśród nowych, 86 zapowiedzianych koncertów, przewidziano również pierwszy w historii występ Jonas Brothers w Polsce.

 

Zespół zagra na żywo dla fanów już 30 maja 2024 roku na Tauron Arenie w Krakowie. Bilety będą do nabycia w przedsprzedaży dla klientów Ticketmaster już 3 sierpnia 2023 roku o godzinie 10:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się kolejnego dnia o tej samej porze. Na ten moment nie są znane ich ceny. Wiadomo jednak, że organizatorzy będą oferować różnego rodzaju pakiety, w tym również wejściówki VIP i pre show VIP Lounge.

Więcej o: